Obiekt w budowie

Hotel Active Sport Izery

1
Liczba sal
-
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Hotel Active Sport Izery to pierwszy hotel, który dedykowany jest stricte triathlonistom, stąd znajdą oni tam wiele udogodnień pod siebie, co wpłynie z pewnością na jeszcze większy komfort pobytu. Nowy hotel w Świeradowie-Zdrój będzie sklasyfikowany jako 5-gwiazdkowy. 

Wewnątrz hotelu znajdzie się rozbudowana część sportowa, na którą składać się ma m.in. basen pływacki z profesjonalnym zapleczem treningowym (basen do treningu indywidualnego w komorze hiperbarycznej, przezierne boki basenu umożliwiające podgląd trenującego), komora wysokogórska do treningu w warunkach hipoksji, sale fitness, rozbudowane zaplecze rowerowe ze sklepem, a także zaplecze narciarskie.

Nowy hotel w górach zaoferuje również coś dla relaksu po ciężkim treningu, czyli strefa z saunami, grota solna, gabinety masażu, kriokomora i wiele innych udogodnień.

Hotel Active Sport Izery - Opis obiektu

Bryła Hotelu Active Sport Izery będzie się wyróżniać nowoczesną architekturą, która będzie dynamiczna w swoim wyrazie. W projekcie uwzględniono jednak wykorzystanie tradycyjnych materiałów (kamień, drewno, łupek, szkło), a także nawiązania do szczytów budynków historycznych, przez co nowy pięciogwiazdkowy hotel w górach dobrze wkomponuje się w górski teren znajdujący się strefie ochrony konserwatorskiej. 

Założeniem architektów miało być to, że bryła hotelu ma być mocna, ale nie agresywna - co ma kojarzyć się z wysiłkiem triathlonisty, dając jednocześnie wrażenie ciepła i spokoju.

W hotelu znajdzie się 140 pokoi, 2 poziomy restauracyjne, duże przestrzenie wspólne, przestronne lobby z widokiem na panoramę górską, a także zewnętrzny staw kąpielowy w formie górskiego oczka.

Łącznie będzie 6 kondygnacji: 4 naziemne i 2 podziemne.

Hotel Active Sport Izery - Lokalizacja
Opinie
0.00
0 opinii

Byłaś/eś w obiekcie Hotel Active Sport Izery ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!
Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Świeradów-Zdrój

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz