Szybkie wyszukiwanie
Galeria
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Hotel Alumnat zlokalizowany jest przy ulicy Poświętnej w Tykocinie położonej w województwie podlaskim. Hotel konferencyjny znajduje się blisko centrum miasta, co jest atutem dla turystów będących w miejscowości w celach biznesowych. Hotel Alumnat to również doskonałe miejsce na różnorodne spotkania edukacyjne i biznesowe – można w nim organizować sympozja, zjazdy, szkolenia, konferencje i imprezy okolicznościowe.

Hotel Alumnat oddaje swoim gościom komfortowe miejsca noclegowe w stylowych i praktycznie urządzonych pokojach o standardzie dwugwiazdkowym. W każdym pokoju jest łazienka z pełnym węzłem sanitarnym. W obiekcie jest również wykwintna restauracja. Goście obiektu mogą też korzystać ze strzeżonego parkingu znajdującego się przed hotelem.

Hotel Alumnat to obiekt szkoleniowy, który jest często wybierany na rozmaite spotkania. To idealne miejsce na spotkania w województwie podlaskim. Obiekt szkoleniowy polecany jest na przez organizatorów spotkań z całego województwa podlaskiego. Hotel Alumnat oferuje stylowe sale szkoleniowe. Sale konferencyjne posiadają sprzęt multimedialny i są podłączone do sieci Wi-Fi.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

~0 km
Hotel Amadeus Zielona Góra
Hotel Amadeus Zielona Góra

Zielona Góra

Zobacz
~0 km
Hotel Amadeus Zielona Góra
Hotel Amadeus Zielona Góra

Zielona Góra

Zobacz

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

~0 km
Hotel Amadeus Zielona Góra
Hotel Amadeus Zielona Góra

Zielona Góra

Największa sala:

Miejsc noclegowych: 0

Zobacz
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });