Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Alumnat

 • Zobacz na mapie google
  • Telefon:
  • Wyświetl numer
  • Email:
  • Wyświetl e-mail
wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Alumnat zlokalizowany jest przy ulicy Poświętnej w Tykocinie położonej w województwie podlaskim. Hotel konferencyjny znajduje się blisko centrum miasta, co jest atutem dla turystów będących w miejscowości w celach biznesowych. Hotel Alumnat to również doskonałe miejsce na różnorodne spotkania edukacyjne i biznesowe – można w nim organizować sympozja, zjazdy, szkolenia, konferencje i imprezy okolicznościowe.

Hotel Alumnat oddaje swoim gościom komfortowe miejsca noclegowe w stylowych i praktycznie urządzonych pokojach o standardzie dwugwiazdkowym. W każdym pokoju jest łazienka z pełnym węzłem sanitarnym. W obiekcie jest również wykwintna restauracja. Goście obiektu mogą też korzystać ze strzeżonego parkingu znajdującego się przed hotelem.

Hotel Alumnat to obiekt szkoleniowy, który jest często wybierany na rozmaite spotkania. To idealne miejsce na spotkania w województwie podlaskim. Obiekt szkoleniowy polecany jest na przez organizatorów spotkań z całego województwa podlaskiego. Hotel Alumnat oferuje stylowe sale szkoleniowe. Sale konferencyjne posiadają sprzęt multimedialny i są podłączone do sieci Wi-Fi.
 • Największa
  sala konferencyjna:
 • Łączna liczba
  miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.