Centrum targowe

Centrum Targowo-Konferencyjne GlobalEXPO

-
Liczba sal
-
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Dwupoziomowe Centrum Targowo-Konferencyjne Global EXPO przy ul. Modlińskiej 6D oferuje nie tylko przestronne hale wystawiennicze, ale także sale konferencyjno-bankietowe oraz zaplecze techniczne.

Obiekt posiada nowoczesne piętro konferencyjne o powierzchni 4000 m², które pozwala na organizację zarówno mniejszych spotkań, jak i kongresów dla aż 2,6 tys. uczestników. Największa sala konferencyjno-bankietowa ma powierzchnię 2015 m², a dzięki opcji podziału na trzy mniejsze moduły, umożliwia organizację kilku wydarzeń jednocześnie. Na tym poziomie znajduje się przestronne foyer, które może pełnić funkcję miejsca rejestrowania gości oraz stanowić strefę relaksu i networkingową.

Centrum Targowo-Konferencyjne Global EXPO oferuje również mniejsze sale konferencyjne, które są idealne dla spotkań biznesowych, szkoleń, warsztatów czy spotkań z klientami.

Wszystkie sale konferencyjne są wyposażone w najnowszy sprzęt multimedialny, audiowizualny, klimatyzację oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Wysokiej jakości wykończenie, niespotykane parametry konstrukcyjne oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają na organizację wydarzeń na najwyższym poziomie. Dzięki ruchomym schodom, windom dla gości i technicznym windom towarowym przemieszczanie się po obiekcie jest łatwe i wygodne.

Obiekt posiada własny parking na 1400 miejsc, a połączenia komunikacyjne z centrum miasta są bardzo dobre.

Centrum Targowo-Konferencyjne GlobalEXPO - Opis obiektu

Dwupoziomowe Centrum Targowo-Konferencyjne Global EXPO oferuje nie tylko przestronne hale wystawiennicze, ale także sale konferencyjno-bankietowe oraz zaplecze techniczne. 


Global EXPO powstało w 2018 roku w ramach projektu rewitalizacyjnego adaptującego tereny dawnej fabryki FSO. Zachowując elementy nawiązujące do przemysłowej historii miejsca, obiekt został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i elastyczności, co pozwala na organizację wydarzeń o różnym charakterze i skali.

Centrum Targowo — Konferencyjne Global EXPO w Warszawie jest unikalnym miejscem, spełniającym najwyższe standardy i wymagania organizatorów imprez targowych, konferencji, bankietów oraz innych wydarzeń. 

Hala ma imponującą wysokość całkowitą wynoszącą 12 metrów, a wysokość użytkową 9 metrów, co pozwala na organizację imprez masowych czy wystaw z dużymi eksponatami. 

Centrum Targowo-Konferencyjne Global EXPO w Warszawie to największa przestrzeń wystawiennicza pod jednym dachem w stolicy, ale także miejsce, które zapewnia pełne zaplecze konferencyjne, bankietowe i cateringowe. Obiekt jest nowoczesny w designie, oferujący przestronne foyer oraz wygodne garderoby z łazienkami dla artystów.


Centrum Targowo-Konferencyjne GlobalEXPO - Restauracja

Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO w Warszawie oferuje swoim gościom elegancką restaurację, która mieści aż do 350 osób. To idealne miejsce do organizacji nie tylko uroczystych bankietów czy kolacji firmowych, ale również przyjemnych spotkań biznesowych i towarzyskich.

Menu restauracji zostało starannie zaprojektowane przez doświadczonych kucharzy, którzy specjalizują się w kuchni międzynarodowej oraz kuchni polskiej. Dania serwowane w restauracji wykonane są z najwyższej jakości składników, a ich prezentacja na talerzach jest nie tylko estetyczna, ale również zachwycająca.

Restauracja Global EXPO organizuje również cateringi, które są doskonałym dopełnieniem podczas konferencji. Cateringi oferowane przez Global EXPO dostarczane są bezpośrednio na miejsce imprezy, a obsługa jest profesjonalna i zawsze gotowa sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów.

Opinie
5.00
1 opinia

Byłaś/eś w obiekcie Centrum Targowo-Konferencyjne GlobalEXPO ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
5

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Warszawa

BOHEMA2.8
~3.93 km
BOHEMA2.8 Warszawa
Tylko ~3.93 km od Centrum Targowo-Konferencyjne GlobalEXPO
Ibis Warszawa Stare Miasto
~4.32 km
Ibis Warszawa Stare Miasto Warszawa
Tylko ~4.32 km od Centrum Targowo-Konferencyjne GlobalEXPO
ARTHOTEL STALOWA 52
~4.34 km
ARTHOTEL STALOWA 52 Warszawa
Tylko ~4.34 km od Centrum Targowo-Konferencyjne GlobalEXPO
Kultura Wysoka
~4.44 km
Kultura Wysoka Warszawa
Tylko ~4.44 km od Centrum Targowo-Konferencyjne GlobalEXPO
Instytut Wzornictwa Przemysłowego
~4.62 km
Instytut Wzornictwa Przemysłowego Warszawa
Tylko ~4.62 km od Centrum Targowo-Konferencyjne GlobalEXPO
Kuchnia Warszawska Rynek 21
~4.82 km
Kuchnia Warszawska Rynek 21 Warszawa
Tylko ~4.82 km od Centrum Targowo-Konferencyjne GlobalEXPO
Centrum Konferencyjne POLIN
~4.89 km
Centrum Konferencyjne POLIN Warszawa
Tylko ~4.89 km od Centrum Targowo-Konferencyjne GlobalEXPO

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz