Obiekt konferencyjny

The Warsaw Hub

-
Liczba sal
-
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

The Warsaw Hub - Opis obiektu

W Warszawskiej dzielnicy Wola, powstaje prestiżowy i efektowny kompleks trzech wieżowców The Warsaw Hub. Obiekt będzie znajdował się przy rondzie Daszyńskiego, na roku ulic Prostej i Towarowej. Jest to centrum biznesowe stolicy. W obiekcie będzie około 113 tysięcy m2 przestrzeni do zagospodarowania, profesjonalne, nowoczesne zaplecze konferencyjne, centrum sportowe, hotele, trzygwiazdkowy  i czterogwiazdkowy oraz duża liczba punktów usługowych i gastronomicznych. The Warsaw Hub będzie bezpośrednio połączony ze stacją metra. Budowa obiektu rozpoczęła się w 2016 roku, a jej zakończenie planowane jest na rok 2019. Deweloperem jest firma Ghelamco Invest.

Projekt The Warsaw Hub realizowany jest dzięki dwóm umowom kredytowym, które zawała Ghelamco Invest z bankami: Bankiem Zachodnim WBK, PKO BP, Pekao, BGŻ BNP Paribas i Raiffeisen Bank Polska. Jeden kredyt wynosi 221,1 mln euro, a drugi 45 mln złotych.

Większy kredyt, na 221,1 mln euro wynegocjowany został przez dwie zależne spółki Ghelamco (Ghelamco GP 11 sp z o.o. i the HUB S.K.A.). Kwota ta jest w stanie pokryć aż 70 procent wartości, jaką ma sam projekt i 45 % tego, jaką wartość rynkową ma obiekt. Drugi, mniejszy kredyt który został udzielony, przeznaczony jest  na pokrycie podatku VAT.

Dyrektor finansowy Ghelamco Invest, oraz członek zarządu spółek grupy Ghelamco w Polsce, Jarosław Jukiel, przyznaje, że jest to miłe uczucie, gdy wiodące banki polskie udzielają tak dużej pomocy finansowej na budowę The Warsaw Hub. Utwierdza to przekonanie Ghelamco o wartości i atrakcyjności nieruchomości oraz zaufanie do dewelopera.

Opinie
0.00
0 opinii

Byłaś/eś w obiekcie The Warsaw Hub ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!
Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Warszawa

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz