Centrum szkoleniowo-konferencyjne

Folwark Zalesie

5
Liczba sal
800
Największa sala konferencyjna
50
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale Myśliwska, Czeladna, Spichlerz, Wozownia i Maneż z Antresolą znajdują się w parterze i mają bezpośrednie wyjście na taras i na łąkę . Układ sal jest w amfiladzie, mogą być łączone lub dzielone, w zależności od potrzeb. Przy połączeniu wszystkich sal, w układzie bankietowym, może zasiąść do 1 600 osób.

Przy mniejszych grupach dzielimy sale w następujący sposób: sala Czeladna jest połączona z salą Myśliwską, a Sala Spichlerz jest połączona pod kątem prostym z salą Wozownia, konferencja odbywa się w Sali Czeladnej lub Wozownia, a przerwy kawowe lub posiłki wydawane są w Sali Myśliwskiej lub Spichlerz, w przypadku bankietu sala Czeladna/Spichlerz jest salą restauracyjną, a sala Myśliwska/ Wozownia salą balową.

Sala Maneż wraz z Atresolą stanowią odrębne, niezależne centrum kongresowe.

Wyposażenie sal:
profesjonalne nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, ekrany, rzutniki, flipcharty, internet bezprzewodowy w Sali Kominkowej, na życzenie klienta zamawiamy specjalistyczny sprzęt.

Folwark Zalesie - Opis obiektu

Całkiem inny świat, a tylko 25 km od Rynku Głównego w Krakowie i 10 km od Kopalni Soli w Wieliczce, w kierunku Dobczyc. Dojazd piękną trasą widokową przez Pogórze Wielickie .

Folwark Zalesie położony jest na wzgórzu, z którego otwiera się panorama na całe Beskidy, Babią Górę, Zalew Dobczycki i Tatry. Budynki folwarczne otoczone są przez lasy, pola i łąki - 30ha. naszego terenu, który oddajemy do Państwa dyspozycji. Na wjeździe poniżej Folwarku znajduje się duży utwardzony parking, na którym może swobodnie zaparkować kilkadziesiąt autokarów. Jest odpowiednio przygotowany plac manewrowy.

Folwark Zalesie ma 200 letnią historię i jest miejscem, w którym przez lata powstawały kolejne budynki, tworząc ciekawe formy architektury wiejskiej. W chwili obecnej budynki zostały zaadoptowane na komfortową bazę noclegową i folwarczną restaurację, w której serwujemy tradycyjną kuchnię polską.

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju imprez typu indoor oraz outdoor.
Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z Wifi
Obiekty konferencyjne z Wifi
zdjęcie pokoju, Folwark Zalesie, Wieliczka zdjęcie pokoju, Folwark Zalesie, Wieliczka

Folwark Zalesie - Pokoje

Folwark Zalesie oddaje do Państwa dyspozycji 20 pokoi hotelowych, maksymalnie 50 miejsc noclegowych. Hotel zlokalizowany jest w oryginalnych folwarcznych zabudowaniach, w pięknym otoczeniu. Pokoje są urządzone w tradycyjnym polskim stylu, wyposażone w meble z naturalnego drewna. W każdym pokoju znajduje się łazienka z kabiną prysznicową, lustrem, umywalką i WC. Z okien rozpościerają się piękne widoki, na okoliczne lasy i góry aż po Tatry. Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowo 8 osób w wolno stojącym domku myśliwskim. W budynku hotelowym znajduje się sala telewizyjna, która przez cały czas pobytu Gości jest nieodpłatnie przeznaczona do ich dyspozycji. W cenie pokoju- śniadanie przy suto zastawionym stole.
Folwark Zalesie Centrum szkoleniowo-konferencyjne / 0 Folwark Zalesie Centrum szkoleniowo-konferencyjne / 1 Folwark Zalesie Centrum szkoleniowo-konferencyjne / 2 Folwark Zalesie Centrum szkoleniowo-konferencyjne / 3

Folwark Zalesie - Restauracja

Z myślą o zapewnieniu ciepłych posiłków dla uczestników w trakcie konferencji oraz przerw kawowych proponujemy Państwu kilka sal bankietowych, w zależności od ilości osób oraz wybranej sali konferencyjnej. Zespół naszych kucharzy przygotowuje tradycyjne dania kuchni polskiej oraz europejskiej.

zdjęcie usługi dodatkowej, Folwark Zalesie, Wieliczka Folwark Zalesie Centrum szkoleniowo-konferencyjne / 1 Folwark Zalesie Centrum szkoleniowo-konferencyjne / 2

Folwark Zalesie - Usługi dodatkowe

Organizujemy różnego rodzaju imprezy - bankiety, wieczory kabaretowe, bale, kongresy, pikniki plenerowe wraz z pełną oprawą artystyczną. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani organizacją uroczystego wieczoru przy świecach, konferencji naukowej, szalonej zabawy lub niekonwencjonalnej imprezy plenerowej, która ma mieć na celu zintegrowanie oraz wzmocnienie zespołu pracowników, to mamy dla Państwa propozycje, które są przygotowywane każdorazowo zgodnie z Państwa indywidualnymi życzeniami.

Imprezy są organizowane przez cały rok, a każda z propozycji gwarantuje dobrą zabawę na powietrzu lub w stylowych wnętrzach Folwarku. Niezależnie od pory roku gwarantujemy dobrą zabawę i szybką regenerację sił przy suto zastawionych stołach.
Folwark Zalesie - Lokalizacja
Odległość od lotniska:35km od portu lotniczego Kraków - Balice
Opinie
5.00
2 opinie

Byłaś/eś w obiekcie Folwark Zalesie ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
5

Rewelacyjne miejsce. Miałem okazję odwiedzić ze względu na kongres, który się tu odbywał. Piękna sala, robi wrażenie, przestronna, wysoka, uroku dodaje niewątpliwie antresola. Bardzo dobrej jakości sprzęt, świetne nagłośnienie i oświetlenie. Wszystko przebiegło sprawnie i w komfortowych, przyjemnych warunkach. Folwark Zalesie w województwie małopolskim jest pięknie położony, ładne, kojące widoki. Duży kongres a mimo tego doskonale obsłużony i zorganizowany. Wysoki poziom. Bardzo dobre jedzenie. Polecam

5

Folwark Zalesie to naprawdę inny świat, jak opisują to sami właściciele! Już sam dojazd tu przez Pogórze Wielickie robi świetne wrażenie, które jest pogłębione przez samo położenie obiektu na wzgórzu, z którego można podziwiać panoramę Beskidów i Tatr. Sala Myśliwska spełniła wszystkie nasze oczekiwania, to doskonale wyposażona sala konferencyjna. Także pracownicy to duży plus obiektu, życzliwi i pomocni.

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Wieliczka

Dwór Sieraków
~2.11 km
Dwór Sieraków Dobczyce
Tylko ~2.11 km od Folwark Zalesie
Kopalnia Soli "Wieliczka"
~7.39 km
Kopalnia Soli "Wieliczka" Wieliczka
Tylko ~7.39 km od Folwark Zalesie
Hotel Galicja
~7.64 km
Hotel Galicja Wieliczka
Tylko ~7.64 km od Folwark Zalesie
Hotel Lenart****
~8.24 km
Hotel Lenart**** Kraków
Tylko ~8.24 km od Folwark Zalesie
Hotel  Perła ***
~15.34 km
Hotel Perła *** Kraków
Tylko ~15.34 km od Folwark Zalesie
Farmona Hotel Business & Spa
~15.43 km
Farmona Hotel Business & Spa Kraków
Tylko ~15.43 km od Folwark Zalesie
Hotel Domus Mater
~15.81 km
Hotel Domus Mater Kraków
Tylko ~15.81 km od Folwark Zalesie

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz