Blue Diamond Hotel Active SPA ****
Szybkie wyszukiwanie

Rewita Solina

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Ośrodek Rewita Solina położony jest w jednym z najpiękniejszych zakątków Bieszczad, na opadającym ku Zalewowi Solińskiemu południowym stoku góry Jawor.Wspaniałe krajobrazy z widokiem na jezioro i wyższe partie gór, unikatowa przyroda z bogatą florą i fauną czyste środowisko, sprzyjający klimat, duża odległość od większych miast, możliwość uprawiania różnych form turystyki - wszystko to sprawia, że można tu naprawdę odpocząć.

Do dyspozycji gości oddajemy 683 miejsca noclegowe o zróżnicowanym standardzie: pokoje 2-, 3-, 4-osobowe oraz apartamenty i pokoje o podwyższonym standardzie. Udostępniamy również obiekty sportowe takie jak hala sportowa, siłownia, basen kryty, klub bilardowy, korty tenisowe, boiska do piłki siatkowej i koszykówki, przystań wodną ze sprzętem pływającym, port jachtowy, a także dla mniej aktywnych bibliotekę i kawiarnie.Posiadamy 3 sale konferencyjne - 1 dla 230 osób o układzie miejsc teatralnym i 2 mniejsze - każda dla 60 osób o układzie stołów "w podkowę".
Dodatkowo organizujemy na życzenie klienta: wycieczki po Bieszczadach (poszerzone o Lwów i Presov), rejsy statkiem, imprezy sportowe (turnieje), kolacje integracyjne lub w formie grilla. Są to jedne z wielu atrakcji jakie czekają na naszych gości. Współpracujemy ściśle z wieloma firmami w naszym kraju już od wielu lat, wzajemnie pomnażając swoje osiągnięcia.
  • Największa
    sala konferencyjna: 230
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 683

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Wyposażenie sal:

nagłośnienie,

mikrofon bezprzewodowy,

rzutnik folii,

ekran,

mównica,

flipchard,

rzutnik slajdów 35 mm,
rzutnik multimedialny

minibar konferencyjny,

scena,

dostęp do internetu.
Liczba miejsc w ustawieniu
  Teatr Podkowa Szkoła
Sala Jodła --- 60 ---
Sala Sosna --- 60 ---
Kinowa 230 --- ---

Pokoje

Pokoje w pawilonach Sosna i Jodła to pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkę i TV. Apartamenty i pokoje o podwyższonym standardzie to pokoje typu "studio" z łazienką, TV i lodówką.
Pokoje w pawilonie Modrzew to pokoje 2 i 3-osobowe z łazienką. TV- na korytarzu.

Usługi dodatkowe

Budynek sportowy zawiera:

halę sportową 21m/33 m, basen kryty: 6 torów/25m długości, kawiarnię, siłownię, punkt ambulatoryjny, gry zręcznościowe.Budynek wielofunkcyjny zawiera:

bibliotekę, kino, sale bankietowe, stołówkę, Kawiarnię , bilard.Parking dla samochodów osobowych (ok. 250) i autokarów (ok. 10).

Pow. Wystawowa (tzw. Targowa): ok. 1000 m kw.

Korty tenisowe: nawierzchnia twarda (asfaltowa).

Przystań wodna: statek ?Komandor? (15-25 osób), łodzie żaglowe, łodzie wiosłowe, rowerki wodne, kajaki.


Kręgi ogniska: mały (do ok. 50 osób) oraz duży (do ok. 300 osób).

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (1 wypowiedzi)

obiekt: Rewita Solina Rewita Solina
  • 5

Każdy kto planuje pobyt w Bieszczadach, czy to na płaszczyźnie służbowej czy prywatnej koniecznie powinien odwiedzić Ośrodek Rewita. I nie chodzi tutaj tylko o sam obiekt, ale przede wszystkim o jego lokalizację, której pozazdrościć mogą najwięksi hotelowi giganci. Doskonałe położenie, szczególnie w tak malowniczej krainie to klucz do sukcesu. Rewita doskonale to wykorzystała wdrażając w życie swoja świetną ofertę, w której bez problemu odnajdzie się każdy. Komfortowa baza noclegowa, liczne udogodnienia i atrakcje na świeżym powietrzu w połączeniu z funkcjonalnym zapleczem konferencyjnym zaowocowało w moim przypadku niezapomnianym wyjazdem integracyjnym! Mimo, że od tego czasu upłynęły dwa lata nadal z sentymentem wspominam ten czas :) Pozdrawiam serdecznie i żałuję, że tak daleko mam do Was, ale nigdy nie mówię nigdy, a więc do zobaczenia! Pozdrawiam, Dominik.


DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".