Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
23.03.2021

Agencja Ministry Of Creativity oraz Meeting Application oferują nową usługę do planowania i realizacji wydarzeń w online

Agencja Ministry Of Creativity oraz Meeting Application oferują nową usługę do planowania i realizacji wydarzeń w online

Nie od dziś wiadomo, że "w kupie siła", dlatego agencja event marketingowa Ministry of Creativity połączyła siły z firmą oferującą digitalową platformę eventową Meeting Application, rozpoczynając nową współpracę. 

Efektem tej współpracy jest usługa Boostsmeet, czyli kompleksowa obsługa wydarzeń online zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami Klientów. Usługa ta łączy funkcjonalności platform online z kreacją i realizacją online experience.  

Co nam może dać Boostmeet?

Przede wszystkim pozwala planować wydarzenia bardziej efektywnie i daje nam większe możliwości elastyczności i dopasowania do potrzeb klienta. To idealne rozwiązanie nie tylko na teraz, kiedy jesteśmy pod ciągłym reżimem sanitarnym, ale równie w każdej innej sytuacji, gdy kluczową rolę gra CZAS. Boostmeet pozwala na szybkość realizacji i nieograniczone możliwości kreacji, a to jak wiemy doskonale wpisuje się w aktualne trendy branży eventowej.

- Kierujemy się holistycznym podejściem pozwalającym na zintegrowanie i skoordynowanie działań specjalistów z różnych branż w ramach jednego projektu, czego efektem jest uzyskanie szybkości i efektywności działania w oparciu o terminowość, cel i budżet. Proponujemy klientom nowe, różnorodne, kompletne formy doświadczania na żywo. Oddziałujemy na emocje, budujemy zaangażowanie - mówi Mariusz Nowak, CEO Ministry of Creativity.

- Dla wszystkich klientów ważna jest nie tylko technologia, ale kompleksowe wsparcie realizacji ich potrzeb. Połączyliśmy nasze kompetencje technologiczne  z wieloletnim doświadczeniem  firmy event marketingowej i dzięki temu oferujemy jakość poszukiwaną przez klientów - podsumowuje Adrian Czyczerski, CEO Meeting Application. 

Więcej o samej usłudze na stronie www.boostmeet.com.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij