Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
15.10.2021

Bilety na New Trends in Tourism tańsze o... 95%!

Bilety na New Trends in Tourism tańsze o... 95%!

Organizatorzy New Trends in Tourism zdecydowali się na wyjątkowy krok - obniżyli cenę biletu na swoje wydarzenie aż o 95 % !!! A członkowie Gdańskiej Organizacji Turystycznej udział w wydarzeniu wezmą całkowicie bezpłatnie.

Pod koniec września informowaliśmy Was o 11. edycji New Trends in Tourism, która ma odbyć się 29 października w Europejskim Centrum Solidarności oraz online (wydarzenie hybrydowe). Wtedy zachęcaliśmy do kupienia biletów w promocji "Early Bird" z 20 % rabatem. Jak się okazuje, teraz możecie bilety nabyć jeszcze taniej - sporo taniej! Z kolei osoby, które już swój bilet zakupiły, otrzymają zwrot odpowiedniej sumy. 

Skąd decyzja o obniżeniu ceny biletu na New Trends in Tourism?

Organizatorzy zdają sobie sprawę z faktu, że ostatnie 1,5 roku było dla turystyki bardzo ciężkie. To jeden z najbardziej dotkniętych pandemią sektorów. Rozumieją również, że kondycja finansowa jest jeszcze nie najlepsza i podmioty branży turystycznej muszą jeszcze ciąć wydatki. Chcąc, by jak najwięcej z tych podmiotów mogło zdobyć nową, użyteczną wiedzę, organizatorzy NTT zdecydowali wyjść naprzeciw potrzebom i podać pomocną rękę. Wcześniej przeprowadzili dedykowane badanie opinii swoich partnerów i wsłuchując się w ich głos, zdecydowali się na ten krok. 

Co czeka na uczestników 11. edycji New Trends in Tourism?

Na konferencji goście będą mogli zdobyć wiedzę nieocenioną na drodze do wychodzenia z kryzysu. Prelegenci NTT mają doświadczenie w radzeniu sobie ze skutkami pandemii. Bardzo ciekawe z punktu widzenia uczestników będzie na pewno case study z Tel Awiwu, które może okazać się cenne i inspirujące.

Kod rabatowy dla branży (95%) – NTT95

Jeśli kupiłeś już swój bilet, napisz maila na adres [email protected], by otrzymać zwrot odpowiedniej kwoty.

MojeKonferencje.pl objęły nad tym wydarzeniem Patronat Medialny.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij