Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
27.10.2015

Biznes w Hotelu Austeria Conference & Spa

Biznes w Hotelu Austeria Conference & Spa

Hotel Austeria Conference & Spa to wyjątkowe miejsce na mapie Ciechocinka. Centrum konferencyjne hotelu to jedno z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych obiektów konferencyjnych w kraju. Doskonale przystosowane sale pozwalają na organizację szkoleń i konferencji na najwyższym poziomie.

Centrum konferencyjne hotelu składa się z siedmiu klimatyzowanych, profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych. Wysoki standard pomieszczenia to między innymi najwyższej jakości sprzęt multimedialny, który gwarantuje najlepsze doznania audiowizualne. Sale wyposażone są w system wygłuszonych ścian mobilnych, dzięki czemu nie tylko do środka nie przedostają się dźwięki z zewnątrz, ale także można manipulować przestrzenią pomieszczeń. Na terenie całego obiektu dla Gości dostępny jest Internet Wi-Fi, co daje między innymi stały dostęp do materiałów konferencyjnych i szkoleniowych przechowywanych w chmurze.

Sale charakteryzują się dużym zakresem możliwości oświetlenia. Dzięki dostępowi do światła dziennego, uczestnicy konferencji nie będą czuć zmęczenia spowodowanego nadmiarem sztucznego światła. Wedle potrzeb sale mogą być także częściowo albo nawet całkowicie zaciemnione. Centrum konferencyjne hotelu Austeria to również duża powierzchnia wystawiennicza doskonale nadająca się na wszelkiego rodzaju wystawy. O prawidłowy i bezproblemowy przebieg konferencji dba wykwalifikowany personel hotelu. Dodatkowo do każdego wydarzenia desygnowany jest indywidualny opiekun, który troszczy się o jego przebieg.

W bazie obiektu znajdują się 64 przestronne i komfortowo urządzone pokoje, które z pewnością dostarczą Gościom relaksu po nawet najbardziej wymagającym szkoleniu. Hotel Austeria Conference & Spa to także liczne atrakcje, które umilają Gościom pobyt. Połączenie przyjemnego z pożytecznym to hotelowa strefa Wellness & SPA. W ofercie znajdują się liczne zabiegi, które pozytywnie wpływają na ciało i ducha pacjentów. Goście hotelu mogą się rozerwać także podczas gry w piłkarzyki, a na amatorów bilarda czekają pełnowymiarowe stoły. Apetytem uczestników biznesowych spotkań zajmuje się tutejsza restauracja, której urozmaicone menu z pewnością każdemu przypadnie go gustu.

Na terenie hotelu znajduje się duży plac parkingowy, który czasami służy także jako lotnisko dla helikopterów. Dodatkowo na zewnątrz mieści się drugi parking przeznaczony dla 180 pojazdów. Dla Gości hotel przygotował dwa pakiety: BUSINESS i PREMIUM, których szczegółowy opis znaleźć można na www.hotelausteria.pl.    

INFORMACJA PRASOWAPOWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij