Firmowa impreza w plenerze pod Łodzią - grill, koncert czy piknik?

Firmowa impreza w plenerze pod Łodzią - grill, koncert czy piknik?

Mamy pierwszy dzień lata kalendarzowego (22 czerwca), więc czas pomyśleć o... grillu! Zwłaszcza tym firmowym, ponieważ taki potrzebuje znacznie więcej czasu na organizację. Nie wystarczy przecież ogródek kolegi czy kocyk na miejskiej plaży. Trzeba znaleźć dla wszystkich dogodną datę, zarezerwować miejsce i zamówić jedzenie i alkohol. 

W tym pierwszym i ostatnim niestety nie pomożemy Wam, ale już przy znalezieniu odpowiedniego miejsca na grilla a owszem - czemu nie! Jednym z ciekawych obiektów, oferujących nie tylko miejsce na grilla, ale również rozmaite przestrzenie rekreacyjne, komfortowe noclegi, a nawet muszlę koncertową, jest Hotel Czarny Staw w miejscowości Nowy Adamów przy Aleksandrowie Łódzkim. 


Już atutem samym w sobie jest lokalizacja 3-gwiazdkowego hotelu w samym centrum Polski, co sprawia, że sprawnie mogą dostać się tu pracownicy oddziałów firmy zlokalizowanych w różnych regionach kraju. Z kolei z centrum Łodzi można dostać się tu w niecałe pół godziny. 

Grill, koncert i impreza w plenerze

Na terenie Hotelu Czarny Staw znajduje się Altana Grillowa Kurnik z uroczym dziedzińcem. Można zorganizować w niej imprezę przy grillu bez obaw o zjawiska pogodowe - uchroni przed deszczem i osłoni przed silnym wiatrem. Hotel posiada także własną muszlę koncertową, więc z powodzeniem zorganizujecie tu również koncerty pleneroweIntegracja w terenie

W ofercie hotelu również boiska do gry w piłkę nożną i siatkówkę i bajkowy plac zabaw z licznymi atrakcjami. Duże przestrzenie zielone umożliwiają organizację imprez plenerowych i pikników firmowych. Teren należący do hotelu przyda się także w przypadku organizacji gier team-buildingowych. 


Jeśli planujecie raczej organizację przyjęcia pod dachem, to Hotel Czarny Staw również się w tym przypadku sprawdzi. Do dyspozycji są 3 przestronne sale i klimatyczna restauracja. Szkolenie pod Łodzią - nowoczesne zaplecze biznesowe

Te same sale, które mogą pełnić funkcję bankietowych, mogą również być odpowiednią przestrzenią na szkolenia, warsztaty i konferencje, jeśli takowe akurat chcielibyście przy okazji firmowej imprezy zorganizować. Do wyboru organizatorów spotkań biznesowych są nie tylko te 3 sale, ale również kilka innych do wyboru - wszystko zależy od liczby uczestników i rodzaju wydarzenia. Zaplecze konferencyjne wynosi aż 1600 m2.


Zachęcamy do zapoznania się z bardziej szczegółową ofertą -> HOTELU CZARNY STAW. W wizytówce znajdziecie też dane kontaktowe i przycisk do wysłania bezpośredniego zapytania do obiektu o dostępność i wycenę.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz