Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
22.06.2022

Firmowa impreza w plenerze pod Łodzią - grill, koncert czy piknik?

Firmowa impreza w plenerze pod Łodzią - grill, koncert czy piknik?

Mamy pierwszy dzień lata kalendarzowego (22 czerwca), więc czas pomyśleć o... grillu! Zwłaszcza tym firmowym, ponieważ taki potrzebuje znacznie więcej czasu na organizację. Nie wystarczy przecież ogródek kolegi czy kocyk na miejskiej plaży. Trzeba znaleźć dla wszystkich dogodną datę, zarezerwować miejsce i zamówić jedzenie i alkohol. 

W tym pierwszym i ostatnim niestety nie pomożemy Wam, ale już przy znalezieniu odpowiedniego miejsca na grilla a owszem - czemu nie! Jednym z ciekawych obiektów, oferujących nie tylko miejsce na grilla, ale również rozmaite przestrzenie rekreacyjne, komfortowe noclegi, a nawet muszlę koncertową, jest Hotel Czarny Staw w miejscowości Nowy Adamów przy Aleksandrowie Łódzkim. 


Już atutem samym w sobie jest lokalizacja 3-gwiazdkowego hotelu w samym centrum Polski, co sprawia, że sprawnie mogą dostać się tu pracownicy oddziałów firmy zlokalizowanych w różnych regionach kraju. Z kolei z centrum Łodzi można dostać się tu w niecałe pół godziny. 

Grill, koncert i impreza w plenerze

Na terenie Hotelu Czarny Staw znajduje się Altana Grillowa Kurnik z uroczym dziedzińcem. Można zorganizować w niej imprezę przy grillu bez obaw o zjawiska pogodowe - uchroni przed deszczem i osłoni przed silnym wiatrem. Hotel posiada także własną muszlę koncertową, więc z powodzeniem zorganizujecie tu również koncerty pleneroweIntegracja w terenie

W ofercie hotelu również boiska do gry w piłkę nożną i siatkówkę i bajkowy plac zabaw z licznymi atrakcjami. Duże przestrzenie zielone umożliwiają organizację imprez plenerowych i pikników firmowych. Teren należący do hotelu przyda się także w przypadku organizacji gier team-buildingowych. 


Jeśli planujecie raczej organizację przyjęcia pod dachem, to Hotel Czarny Staw również się w tym przypadku sprawdzi. Do dyspozycji są 3 przestronne sale i klimatyczna restauracja. Szkolenie pod Łodzią - nowoczesne zaplecze biznesowe

Te same sale, które mogą pełnić funkcję bankietowych, mogą również być odpowiednią przestrzenią na szkolenia, warsztaty i konferencje, jeśli takowe akurat chcielibyście przy okazji firmowej imprezy zorganizować. Do wyboru organizatorów spotkań biznesowych są nie tylko te 3 sale, ale również kilka innych do wyboru - wszystko zależy od liczby uczestników i rodzaju wydarzenia. Zaplecze konferencyjne wynosi aż 1600 m2.


Zachęcamy do zapoznania się z bardziej szczegółową ofertą -> HOTELU CZARNY STAW. W wizytówce znajdziecie też dane kontaktowe i przycisk do wysłania bezpośredniego zapytania do obiektu o dostępność i wycenę.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij