Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
18.01.2016

Forum Events Solutions - największa impreza branży MICE w Polsce

Forum Events Solutions - największa impreza branży MICE w Polsce

Branża MICE w końcu doczekała się imprezy z prawdziwego zdarzenia! Już 16-18 lutego w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO w Nadrzynie pod Warszawą odbędzie się pierwsza edycja Forum Events Solutions.

Forum Events Solutions to miejsce, gdzie spotkają się eksperci, pasjonaci, a także osoby stawiające pierwsze kroki w branży eventowej. Podczas trzydniowego spotkania zaprezentują się firmy dostarczające produkty, usługi i rozwiązania znajdujące zastosowanie w organizacji eventów.

Na forum pojawi się wiele znanych osobistości. Jurek Owsiak, organizator Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz Przystanku Woodstock, udzieli praktycznych porad dotyczących organizacji dużych imprez. Znany trener rozwoju osobistego Mateusz Grzesiak przedstawi 20 sposobów na generowanie kreatywnych pomysłów.

W tym samym czasie w PTAK WARSAW EXPO odbędą się Targi E-Solutions dla biznesu internetowego oraz największe wydarzenie branży reklamowej w Europie Środkowej - Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDaysWarsaw. Na wszystkich trzech imprezach pojawi się łącznie około 15 000 osób!

Więcej informacji na oraz program Events Solutions Forum 2016 znajdą Państwo na www.events-solutions.pl.

Patronem medialnym imprezy jest portal MojeKonferencje.pl.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij