Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
15.07.2020

"Głowa do góry, chodźmy w góry!" - weź udział w akcji i pomóż uratować turystykę górską

"Głowa do góry, chodźmy w góry!" - weź udział w akcji i pomóż uratować turystykę górską

Chcemy Was zachęcić do wzięcia udziału w kolejnej świetnej akcji! Tym razem celem jest uratowanie turystyki górskiej w Polsce. Akcja "Głowa do góry, chodźmy w góry!" powstała z inicjatywy Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku. 

Polscy turyści dzielą się na tych, którzy bardziej kochają morze i na tych, którzy nie wyobrażają sobie sezonu wakacyjnego bez wycieczki w góry. Ale nawet ci pierwsi (miłośnicy morza) zdają sobie sprawę, że Polska ma się naprawdę czym pochwalić, jeśli chodzi o górskie krajobrazy. I szkoda byłoby, gdyby turystyka w polskich górach ucierpiała przez pandemię koronawirusa. 

Celem społecznej akcji "Głowa do góry, chodźmy w góry!" jest nie tylko pokazania pięknych okoliczności przyrody, ale także zareklamowanie oferty polskich hoteli, restauracji czy firm eventowych w górach

Organizatorzy kampanii nie ukrywają, że liczą na kreatywność uczestników i ciekawą współpracę. Uważają, że koronawirus zabrał nam może komfort psychiczny podczas podróżowania, ale z pewnością nie zabrał nam WOLNOŚCI i GÓR. 

Krótko o naszej akcji:

  1. Udział w akcji jest dobrowolny i bezpłatny.
  2. Celem akcji jest pobudzenie krajowej turystyki górskiej.
  3. Akcja opiera się w głównej mierze na budowaniu sieci wzajemnych połączeń i poleceń oraz zrzeszeniu społeczności miłośników gór i turystyki.
  4. Więcej informacji na stronie: www.chodzmywgory.pl

Jak dołączyć do akcji?

  • Dodaj na swoją stronę logotyp akcji (możesz skorzystać z gotowego kodu HTML lub pobrać logotyp ze strony chodzmywgory.pl)
  • Napisz maila na adres: [email protected] i poinformuj organizatorów, że chcesz dołączyć do akcji. Nie zapomnij przesłać swojego logotypu i danych teleadresowych!
  • Voilà! Pomysłodawcy akcji wrzucą logo Twojej firmy, dane teleadresowe wraz z odnośnikiem do Twojej strony internetowej.
  • Zaproś zaprzyjaźnione firmy do akcji. Razem możemy więcej!

Pytania ws. akcji:

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo

ul. Wrzosowa 28a

43-370 Szczyrk

+48 535 068 300 (Beata)

[email protected]


WIĘCEJ INFORMACJI: https://www.chodzmywgory.pl/

KOD HTML Z LOGO AKCJI: https://www.chodzmywgory.pl/pliki-do-pobrania/#logotyp


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij