Golden Marketing Conferencje 2016 coraz bliżej

Golden Marketing Conferencje 2016 coraz bliżej
Czy wiesz, że niemal 40% polskich internautów blokuje reklamy w Sieci? Ten wynik świadczy o tym, że odbiorcy zmęczeni są obecnością przekazów reklamowych w swoim życiu – te zazwyczaj drażnią ich i irytują. I choć ponad połowa Internautów doceniła wygodę, jaką dają im spersonalizowane bannery, to tyle samo osób potwierdziło, że obecna postawa marketingowców zniechęca nie tylko wyświetlanych reklam, ale także do marek.

Dlatego właśnie PERSONALIZACJA to jeden z tematów przewodnich Golden Marketing Conferencje 2016. Marketing musi stać się bardziej ludzki. Nie możemy zasypywać odbiorcy treściami, które go nie dotyczą. Większość osób chce oglądać reklamy, warunek jest jeden – muszą naprawdę zainteresować. A w naszym interesie jest nauczyć się korzystać z narzędzi, które to ułatwią. Paradoksalnie aplikacje blokujące reklamy nie zadziałały na niekorzyść reklamodawców – wręcz przeciwnie. Był to bodziec do opamiętania się i zmiany kierunku. Do dostrzeżenia Klienta. Do zaprzestania zasypywania go bezsensownym spamem, ale słuchania informacji o nim i od niego.

Dla kogo przygotowaliśmy Golden Marketing Conference? Mówiąc najprościej: dla wszystkich tych, którzy chcą się rozwijać. Dla specjalistów, dla freelancerów, dla właścicieli dużych i małych firm, dla szefów departamentów i studentów.Ta dwudniowa Konferencja to skondensowana dawka wiedzy, dzięki której będziesz mógł sprawniej komunikować się z Klientem i współpracownikami. Na scenie wystąpi 13 prelegentów – ekspertów w swojej branży. Będą to, między innymi, prof. Rafał Ohme, Rafał Brzoska, Mateusz Grzesiak, Sebastian Bykowski czy Joanna Janowicz.Będziesz miał również możliwość wzięcia udziału w praktycznych warsztatach, a także uczestniczyć w debacie poprowadzonej przez Grzegorza Kiszluka, redaktora naczelnego magazynu BRIEF.

Golden Marketing Conference 2016 odbędzie się 15-16 listopada w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

INFORMACJA PRASOWA


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz