Green Business Center przestrzenią na kreatywne szkolenia i eventy!

Green Business Center przestrzenią na kreatywne szkolenia i eventy!

W centrum szkoleniowo-konferencyjnym Green Business Center czuć „bliskość natury".

Trend pracy w zielonych przestrzeniach staje się coraz bardziej popularny. Oddziaływanie roślin ma duży wpływ na redukuję stresu, koncentrację, samopoczucie i zaangażowanie. Twórczemu myśleniu sprzyja inspirujące i funkcjonalne otoczenie.

Miejsca, które wspierają kreatywność i wpisują się w obecne trendy zdrowego stylu życia są poszukiwane przez uczestników wydarzeń biznesowych. Ponadto organizacja konferencji w kameralnej przestrzeni, która nawiązuje do świata przyrody jest alternatywą dla standardowych sal konferencyjnych. Podnosi atrakcyjność wydarzenia i… podkreśla pomysłowość Organizatora.

Osoby lubiące odkrywać nowe, inspirujące miejsca, a jednocześnie poszukują spokoju i ciszy powinny odwiedzić Green Business CenterW salach warsztatowych i częściach wspólnych są instalacje, które tworzą „żywe ściany”. Zastosowany został mech chrobotek fiński, który ma właściwości zdrowotne, m.in. oczyszcza powietrze z toksyn oraz kurzu.Wraz z nadejściem wiosny zdecydowanie przyjemniej jest przebywać w przestrzeni, gdzie są fantazyjne rośliny oraz dociera naturalne światło. Przyjemny zapach, który otula całe centrum wpływa na komfort użytkowników.


Od 1 marca do 30 czerwca 2019 roku organizacja szkoleń oraz konferencji odbywa się na wyjątkowo preferencyjnych warunkach!  Przygotowane zostały wiosenne pakiety przerw kawowych uzupełnianych o przekąski fit i koktajle owocowe, niższe ceny za wynajem sali przy rezerwacji kilku terminów, a w piątkowe popołudnia czekają na uczestników niespodzianki.

Sale są funkcjonalne i gotowe na realizację różnorodnych tematycznie wydarzeń. Jeżeli trzeba krzesła i stoły zamieniają się w wygodne pufy, leżaki i kolorowe poduchy. Preferencyjne ceny oferujemy również przy organizacji spotkań integracyjnych, tj. w pakiecie z zapewnieniem noclegu, organizacją atrakcji wieczornych, kolacją, etc.


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz