I Forum Branży Hotelowo-Gastronomicznej

Świat mknie do przodu i nie chce na nas czekać. Konkurencja na rynku hotelarskim rośnie jak grzyby po deszczu. Walka o klienta jest coraz trudniejsza a koniunktura też nam nie sprzyja. Jedyne czym możemy odróżnić się od przeciętnej konkurencji to fachowość i profesjonalizm. Tylko nasza wiedza i bagaż doświadczeń może przekonać potencjalnego gościa że to my właśnie jesteśmy tym słusznym wyborem. Do tego jednak potrzebna jest możliwość kontaktu i wymiany informacji między doświadczonymi hotelarzami i branżowcami. Taką możliwość właśnie daje I Forum Branży Hotelowo-Gastronomicznej

I Forum Eksperckie Branży Hotelowo-Gastronomicznej,organizowane jest we współpracy ze „Zjazdem Dyrektorów Hoteli Niezależnych w Bydgoszczy” oraz stowarzyszeniem Hoteli niezależnych. Termin konferencji: 15-17 maja 2013 roku w Starachowicach.Hotel Senator *** Starachowice ul. Krywki 18 www.h-s.pl Na tematykę Forum składać się będą trzy główne filary:

1. Raport z rynku hotelarskiego, wnioski i prognozy na zbliżający się rok
2. Gastronomia ważne źródło przychodu ale i najtrudniejszy "kawałek chleba"
3. Nowe technologie, marketing oraz metody maksymalizacji przychodów w hotelarstwie
Tematyka jak zawsze dobrana jest z wielką uwagą i bez wątpienia wypełni lukę i głód wiedzy, który przyświeca w pracy wszystkim dyrektorom oraz właścicielom. Niewątpliwie mocną stroną tego wydarzenia jest fakt, iż tworzą go hotelarze dla hotelarzy, my wiemy, jakie są potrzeby i bolączki branży i pragniemy podzielić się z Państwem pomysłami na ich rozwiązanie. Jedyną drogą do konkurencji z Europą zachodnią oraz hotelami sieciowymi jest współpraca i wymiana informacji miedzy nami, mniejszymi. Tego typu spotkania to jedyna szansa na wyrównanie dysproporcji w poziomie wiedzy i dostępu do informacji, jaka panuje między sieciami a hotelami niezależnymi.

Z tych wszystkich powodów jak również z wielu innych, o których przekonacie się Państwo już w Starachowicach gorąco zachęcam do udziału w I Forum Eksperckim Branży Hotelowo-Gastronomicznej.INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz