Kibicuj naszym podczas trzech meczów z loży VIP, strefy GOLD lub strefy SILVER

Kibicuj naszym podczas trzech meczów z loży VIP, strefy GOLD lub strefy SILVER

Biało-Czerwoni w walkach eliminacyjnych do Euro 2020 na PGE Narodowym zmierzą się z Austriakami, Macedończykami i Słoweńcami. Specjalnie dla wszystkich oddanych miłośników futbolu przygotowaliśmy pakiet sportowy „Trzy mecze reprezentacji” umożliwiający podziwianie zmagań Polaków z prywatnych lóż VIP, strefy GOLD i SILVER. To już ostatnie chwile na zakup pakietu w bardzo korzystnej cenie!

Pakiet „Trzy mecze reprezentacji” skierowany jest zarówno do biznesu, jak i klientów indywidualnych. To idealne rozwiązanie pozwalające na uhonorowanie przedstawicieli firm, partnerów biznesowych oraz oddanych współpracowników. Oferta dedykowana jest również dla grup przyjaciół i bliskich, którzy pragną w tych wyjątkowych warunkach podziwiać zmagania Biało-Czerwonych. Pakiet pozwala na oglądanie meczów Polska – Austria (9 września), Polska – Macedonia (13 października), Polska – Słowenia (19 listopada) z prywatnej loży z najlepszym widokiem na boisko z dedykowanymi miejscami na trybunach, które wyposażono w skórzane fotele.

Pełna pozytywnych emocji sportowa przygoda na PGE Narodowym zacznie się już od dedykowanego wejścia z recepcją VIP, co pozwoli gościom na wyeliminowanie czasu spędzanego w kolejkach do bram stadionu. W trakcie spotkania o komfort  gości lóż VIP, którzy zakupią pakiet „Trzy mecze reprezentacji”  zadba profesjonalna obsługa kelnerska serwująca dania najwyższej jakości cateringu, na który składają się m.in. ciepłe i zimne dania, przystawki oraz desery.

W ramach pakietu „Trzy mecze reprezentacji” goście mogą skorzystać również z oferty zakupu miejsc w strefach GOLD (minimum 4 bilety) i SILVER (minimum 10 biletów). Ten wariant pakietu pozwala m.in. na śledzenie walki z dedykowanych sektorów z doskonałym widokiem na murawę oraz komfortową obsługę z cateringiem VIP.Sprzedaż pakietu „Trzy mecze reprezentacji” prowadzona jest do 2 września.

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty w specjalnej cenie, skontaktuj się pod numerem (+48) 661 661 457 lub (+48) 661 661 465, albo napisz maila – [email protected].

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz