Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
9.05.2016

Loże VIP na PGE Narodowym!

Loże VIP na PGE Narodowym!
Zbliżający się weekend to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów żużlu. W dniach 14 - 15 maja na Stadionie PGE Narodowy odbędą się dwie spektakularne imprezy, na których wszystkich fanów tego sportu nie powinno zabraknąć. Na lepsze wrażenia z pewnością mogą liczyć Ci, którzy zdecydują się na miejsca w loży VIP.

W sobotę o godzinie 19:00 będzie miała miejsce druga runda oficjalnych indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu - 2016 LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Z kolei w niedzielę o godzinie 14:00 rozegra się pojedynek pomiędzy Polską, a Resztą Świata.

Loże VIP Stadionu PGE Narodowy to największe na rynku (ponad 40-metrowe), oddzielne i doskonale zlokalizowane pomieszczenia, które zapewniają komfort i pełną prywatność. Loże VIP to gwarancja najwyższej jakości nie tylko podczas meczów, koncertów czy innych wydarzeń, ale również w pozostałe dni. To także doskonała przestrzeń do organizacji biznesowych spotkań, szkoleń czy konferencji.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij