Nieograniczone nagrody w hotelach sieci Starwood

Sieć Starwood Hotels & Resorts wprowadza nową promocję dla członków programu lojalnościowego Starwood Preferred Planner. W ramach promocji „Nieograniczone nagrody” organizatorzy spotkań będą mieli możliwość zdobycia wielu atrakcyjnych nagród bez żadnych ograniczeń co do ich liczby.

Promocja dotyczy umów na organizację spotkań podpisanych do dnia 31 grudnia br. W promocji „Nieograniczone nagrody” udział biorą wszystkie polskie obiekty sieci Starwood: hotele Sheraton w Warszawie, Krakowie, Sopocie i Poznaniu oraz Westin i Le Meridien Bristol w Warszawie, jak również większość hoteli sieci w Europie, Afryce i na Bliskich Wschodzie.

Organizatorzy spotkań zgromadzone w programie punkty mogą wymieniać w trakcie trwania promocji, na wiele atrakcyjnych nagród takich jak pobyty w hotelach sieci czy loty i do tego bez żadnych ograniczeń.

Przykładowe nagrody to:

• dwudniowy pobyt na Wyspach Kanaryjskich w zamian za 20 000 punktów
• trzydniowy pobyt w hotelu Le Meridien w Wiedniu w zamian za 33 333 punktów
• tydzień w hotelu Westin w Cape Town w zamian za 75 000 pubktów.

Szczegóły dotyczące promocji znajdują się na stronie internetowej: http://starwoodpromos.com/unlimited_rewards/pl

Starwood Preffered Planner to program lojalnościowy skierowany do organizatorów spotkań i konferencji. Za każde 3 dolary wydane na organizację konferencji, organizator otrzymuje jeden punkt Starpoint. Zgromadzone punkty mogą zostać wymienione na darmowe noclegi
w hotelach sieci na całym świecie, vouchery na usługi hotelowe, a dodatkowo pracownicy firmy, która jest członkiem SPP otrzymują 35% zniżkę na pobyty prywatne.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum