Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
27.05.2011

Nieograniczone nagrody w hotelach sieci Starwood

Sieć Starwood Hotels & Resorts wprowadza nową promocję dla członków programu lojalnościowego Starwood Preferred Planner. W ramach promocji „Nieograniczone nagrody” organizatorzy spotkań będą mieli możliwość zdobycia wielu atrakcyjnych nagród bez żadnych ograniczeń co do ich liczby.

Promocja dotyczy umów na organizację spotkań podpisanych do dnia 31 grudnia br. W promocji „Nieograniczone nagrody” udział biorą wszystkie polskie obiekty sieci Starwood: hotele Sheraton w Warszawie, Krakowie, Sopocie i Poznaniu oraz Westin i Le Meridien Bristol w Warszawie, jak również większość hoteli sieci w Europie, Afryce i na Bliskich Wschodzie.

Organizatorzy spotkań zgromadzone w programie punkty mogą wymieniać w trakcie trwania promocji, na wiele atrakcyjnych nagród takich jak pobyty w hotelach sieci czy loty i do tego bez żadnych ograniczeń.

Przykładowe nagrody to:

• dwudniowy pobyt na Wyspach Kanaryjskich w zamian za 20 000 punktów
• trzydniowy pobyt w hotelu Le Meridien w Wiedniu w zamian za 33 333 punktów
• tydzień w hotelu Westin w Cape Town w zamian za 75 000 pubktów.

Szczegóły dotyczące promocji znajdują się na stronie internetowej: http://starwoodpromos.com/unlimited_rewards/pl

Starwood Preffered Planner to program lojalnościowy skierowany do organizatorów spotkań i konferencji. Za każde 3 dolary wydane na organizację konferencji, organizator otrzymuje jeden punkt Starpoint. Zgromadzone punkty mogą zostać wymienione na darmowe noclegi
w hotelach sieci na całym świecie, vouchery na usługi hotelowe, a dodatkowo pracownicy firmy, która jest członkiem SPP otrzymują 35% zniżkę na pobyty prywatne.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij