Nowe miejsce na event w Gdańsku - Progres Event & Conference

Nowe miejsce na event w Gdańsku - Progres Event & Conference

W naszych ostatnich artykułach skupialiśmy się głównie na miejscach, w których można zorganizować kilkudniowy pobyt - obojętnie, czy ten biznesowy, czy też indywidualny. Było o hotelach, było o zamkach... Ale przecież możecie też chcieć zorganizować kilkugodzinne szkolenie lub konferencję i wrócić tego samego dnia do domu, prawda? Jeśli odpowiedzieliście "TAK", to przeczytajcie o nowym miejscu na mapie Trójmiasta - Progres Event & Conference w Gdańsku.

Jest to miejsce oferujące nowoczesne wnętrza w zabytkowej bryle, które sprawdzi się na organizację spotkań biznesowych nawet dla 180 osób. Multifunkcjonalna sala konferencyjno-bankietowa o pow. 300 m2 zaaranżowana jest w nowoczesny i elegancki sposób. Posiada klimatyzację. Organizatorzy znajdą w niej wszystko to, czego potrzebują do przeprowadzenia profesjonalnego eventu - wysokiej jakości mebli i profesjonalny sprzęt multimedialnySalę Progres można podzielić na mniejsze części. Dzięki dźwiękoszczelnym ścianom modułowym w obiekcie może się odbywać jednocześnie kilka eventów. 


W gdańskim Progres Event & Conference można również z powodzeniem zaaranżować inne przestrzenie, takie jak foyer czy taras


Niewątpliwym atutem jest lokalizacja obiektu. Spokojnie można tu dotrzeć zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Wokół znajdziemy liczne parkingi oraz rozbudowaną bazę noclegową (dla tych osób, które jednak nie chcą wrócić po spotkaniu od razu do domu).

Gdański obiekt oferuje także kompleksowe usługi cateringowe. Zamówisz na miejscu nie tylko przerwy kawowe, ale również firmowe lunche czy też bardziej uroczyste kolacje. Zorganizujecie tu też fajne imprezy - spójrzcie choćby na poniższe zdjęcia ⤵ Jeśli marzy Ci się firmowa impreza tematyczna, to na pewno ekipa Progresu pomoże Ci to marzenie spełnić ????Nam się to miejsce bardzo podoba i cieszymy się, że Gdańsk zyskał kolejną przestrzeń eventową - i to jeszcze w tak klimatycznym i historycznym miejscu -  w budynku byłej kantyny oficerskiej przy ul. Słowackiego.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz