Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
7.06.2021

Nowy 5-gwiazdkowy hotel w Kołobrzegu pod marką Royal Tulip

Nowy 5-gwiazdkowy hotel w Kołobrzegu pod marką Royal Tulip

To już jutro! Otwarcie nowego hotelu w Kołobrzegu - Royal Hotel Tulip Sand Kołobrzeg. Ta inwestycja jest owocem porozumienia między Zdrojowa Invest & Hotels i Louvre Hotels Group. Royal Tulip to najwyżej pozycjonowana marka szwajcarskiej grupy. 

Nowy hotel w Kołobrzegu znajduje się niedaleko morza, zaledwie 5 minut spacerkiem od plaży. Powstał w miejscu istniejącego od Hotelu Sand. Prace modernizacyjne obejmowały remont obiektu i dostosowanie go do 5-gwiazdkowych standardów marki Royal Tulip. Na gości czeka 114 luksusowych pokoi, odnowiona strefa SPA, restauracja i przestrzenie publiczne. Wzrok gości na pewno przykują wysokiej klasy materiały wykończeniowe i designerskie meble, które pozwalają poczuć się tu naprawdę wyjątkowo. Prace w kołobrzeskim Hotelu Sand rozpoczęły się pod koniec ubiegłego roku.

– Cieszymy się, że możemy otworzyć hotel marki Royal Tulip w Europie, a zarazem kolejny hotel w Polsce, która od wielu lat jest dla nas ważnym rynkiem – powiedział Andreas Tscherning, COO International Hotels, Louvre Hotels Group.

– Gruntowna renowacja odmieniła oblicze obiektu, nadając mu charakter prawdziwie nowoczesnego kurortu. Goście będą mogli zrelaksować się w Sand Wellness oraz znów skosztować specjałów serwowanych w restauracji Sand{acz}, która została wyróżniona w przewodniku Gault&Millau Polska – powiedział Łukasz Genera, dyrektor Royal Hotel Tulip Sand.

O Royal Hotel Tulip Sand Kołobrzeg pisaliśmy już w maju. Wspominaliśmy wtedy o tym, że marka ta przykłada dużą wagę do ochrony środowiska. Chcąc zmniejszyć wpływ branży kosmetycznej na środowisko naturalne, hotel korzysta z produktów z linii DAMANA® Solid Range, które nie dość, że pakowane są w kartonowe opakowania, a nie plastikowe, to jeszcze do ich produkcji (jako że są w formie kostek) zużywa się dziewięciokrotnie mniej wody niż przy produkcji kosmetyków w płynie. Bardzo lubimy rozwiązania, które są jednocześnie praktyczne i ekologiczne. Tym bardziej jesteśmy ciekawi nowej marki i kołobrzeskiego hotelu.INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT
Metropolo by Golden Tulip
Metropolo by Golden Tulip

Kraków
małopolskie

Zobacz
Royal Tulip Warsaw Apartments
Royal Tulip Warsaw Apartments

Warszawa
mazowieckie

Zobacz
Golden Tulip Balice Kraków
Golden Tulip Balice Kraków

Kraków
małopolskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij