Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
7.06.2021

Nowy 5-gwiazdkowy hotel w Kołobrzegu pod marką Royal Tulip

Nowy 5-gwiazdkowy hotel w Kołobrzegu pod marką Royal Tulip

To już jutro! Otwarcie nowego hotelu w Kołobrzegu - Royal Hotel Tulip Sand Kołobrzeg. Ta inwestycja jest owocem porozumienia między Zdrojowa Invest & Hotels i Louvre Hotels Group. Royal Tulip to najwyżej pozycjonowana marka szwajcarskiej grupy. 

Nowy hotel w Kołobrzegu znajduje się niedaleko morza, zaledwie 5 minut spacerkiem od plaży. Powstał w miejscu istniejącego od Hotelu Sand. Prace modernizacyjne obejmowały remont obiektu i dostosowanie go do 5-gwiazdkowych standardów marki Royal Tulip. Na gości czeka 114 luksusowych pokoi, odnowiona strefa SPA, restauracja i przestrzenie publiczne. Wzrok gości na pewno przykują wysokiej klasy materiały wykończeniowe i designerskie meble, które pozwalają poczuć się tu naprawdę wyjątkowo. Prace w kołobrzeskim Hotelu Sand rozpoczęły się pod koniec ubiegłego roku.

– Cieszymy się, że możemy otworzyć hotel marki Royal Tulip w Europie, a zarazem kolejny hotel w Polsce, która od wielu lat jest dla nas ważnym rynkiem – powiedział Andreas Tscherning, COO International Hotels, Louvre Hotels Group.

– Gruntowna renowacja odmieniła oblicze obiektu, nadając mu charakter prawdziwie nowoczesnego kurortu. Goście będą mogli zrelaksować się w Sand Wellness oraz znów skosztować specjałów serwowanych w restauracji Sand{acz}, która została wyróżniona w przewodniku Gault&Millau Polska – powiedział Łukasz Genera, dyrektor Royal Hotel Tulip Sand.

O Royal Hotel Tulip Sand Kołobrzeg pisaliśmy już w maju. Wspominaliśmy wtedy o tym, że marka ta przykłada dużą wagę do ochrony środowiska. Chcąc zmniejszyć wpływ branży kosmetycznej na środowisko naturalne, hotel korzysta z produktów z linii DAMANA® Solid Range, które nie dość, że pakowane są w kartonowe opakowania, a nie plastikowe, to jeszcze do ich produkcji (jako że są w formie kostek) zużywa się dziewięciokrotnie mniej wody niż przy produkcji kosmetyków w płynie. Bardzo lubimy rozwiązania, które są jednocześnie praktyczne i ekologiczne. Tym bardziej jesteśmy ciekawi nowej marki i kołobrzeskiego hotelu.INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij