Porozumienie dotyczące budowy kilku hoteli Doubletree by Hilton w Polsce zostało oficjalnie ogłoszone

Warszawskie Centrum Konferencyjne i Spa Doubletree by Hilton oraz Doubletree by Hilton w Łodzi mają zostać otwarte w 2012 roku.

Hilton Worldwide ogłosiło podpisanie dwóch umów franczyzowych dla hoteli Doubletree by Hilton w Warszawie i Łodzi, Polska. Wiadomość ta jest wyznacznikiem wejścia hoteli Doubletree by Hilton na polski rynek oraz utworzenie w przyszłości największego hotelu konferencyjnego w sercu stolicy.

Dwa nowo wybudowane hotele mają za zadanie zapewnienie osobom podróżującym w celach biznesowych jednego z największych miejsc konferencyjnych w hotelach w Polsce; w Doubletree by Hilton w Łodzi powierzchnia miejsca przeznaczonego na spotkania biznesowe będzie wynosiła 1 000 mkw, a w Warszawskim Centrum Konferencyjnym i Spa Doubletree by Hilton przeznaczy na spotkania biznesowe powierzchnię wynoszącą 3 000 mkw.

Warszawskie Centrum Konferencyjne i Spa Doubletree by Hilton będzie zarządzane przez Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o., a jego huczne otwarcie najprawdopodobniej nastąpi w drugim kwartale 2012 roku. Doubletree by Hilton w Łodzi będzie prowadzony przez Film Hotel Sp. z o.o., a jego otwarcie przypuszczalnie nastąpi w czwartym kwartale 2012 roku.

Przewidywana liczna pokoi Centrum Konferencyjne i Spa Doubletree by Hilton będzie wynosiła 347, a ponadto dwie restauracje, dwa bary, spa i ponad 3 000 mkw przeznaczonych na obsługę konferencji. Do hotelu będzie można łatwo trafić z obu dróg i powietrza. Z racji tego, iż będzie on położony zaledwie 16 km od warszawskiego lotniska, w pobliżu nowej warszawskiej obwodnicy z szybkim połączeniem z Krakowem, Wrocławiem i Poznaniem.

Hotel Doubletree by Hilton w Łodzi będzie natomiast oferować 200 pokoi, restaurację, dwa bary, spa i ponad 1 000 mkw przeznaczonych na obsługę konferencji. Położony w południowo-zachodniej części Łodzi, słynnego centrum polskiego przemysłu filmowego i mediów, hotel będzie znajdował się zaledwie pięć minut drogi od centrum miasta i 5 km od lotniska.

Źródło: e – hotelarz.pl

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz