Razem można więcej. Siła marki Campanile

Razem można więcej. Siła marki Campanile

Hotele niezależne mają wiele atutów. Są indywidualne i z pewnością oryginalne. Nie umniejsza to jednak licznych zalet obiektów sieciowych. Idealnym przykładem siły drzemiącej w zespole może być Campanile - sieć, która w Polsce posiada już 10 sztandarowych hoteli.

Campanile to międzynarodowa marka należąca do Louvre Hotels Group (właściciela m.in. sieci Golden Tulip oraz Kyriad). Obecnie na całym świecie znaleźć można dziesiątki obiektów pod szyldem Campanile. A liczba ta stale rośnie.

Co wyróżnia markę i sprawia, że tak chętnie odwiedzają ją turyści i goście biznesowi? Przede wszystkim Campanile to bardzo trakcyjne pakiety cenowe. Obiekty te to w dużej mierze 2 i 3 gwiazdkowe hotele średniej klasy. Ich ceny, zarówno w Polsce jak i za granicą zawsze są bardzo zachęcające. Poza tym hotele sieci to zdecydowanie wysoka jakość. Idealnym tego dowodem może być fakt, iż serwis Trip Advisor przyznał aż 80 obiektom Certyfikat Doskonałości 2013. W hotelach Cmapanile Goście skorzystać mogą także z ofert specjalnych oraz programu lojalnościowego dla powracających klientów.

Hotele zazwyczaj znajdują się w największych, bądź najbardziej atrakcyjnych miastach z punktu widzenia odwiedzających. Podobnie jest w naszym kraju. Polskie kompleksy znajdują się m.in. w Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie i Łodzi.

Hotele te to obiekty typu konferencyjno-wypoczynkowego. Każdy z nich w swej ofercie posiada miejsca noclegowe w przytulnych, elegancko zaaranżowanych pokojach, a poza tym świetnie wyposażone i nowoczesne zaplecze szkoleniowe. Przykładem może być chociażby Campanile Warszawa, hotel z imponującą liczbą 8 sal, w tym trzech z możliwością łączenia. Pomieszczenia wyróżnia ich funkcjonalność i zastosowane w nich ciekawe rozwiązania. Dzięki temu bez trudu zorganizować można w nich spotkania od 12 do nawet 170 uczestników.

Inne zalety Campanile to także dodatkowe atrakcje oraz lokalizacja. Restauracja wypełniona aromatami wykwintnych dań, Play Room, parking. Wszystko to czego potrzebować może Gość hotelowy. Dodając do tego lokalizację w biznesowej dzielnicy, niedaleko środków komunikacji i centrum miasta - pełne zadowolenie z pobytu gwarantowane.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz