Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
8.09.2017

Rynek Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2017 - portal MojeKonferencje.pl znów najlepszy

Rynek Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2017 - portal MojeKonferencje.pl znów najlepszy

To już kolejna edycja raportu "Rynek  Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2017", który został opublikowany na łamach magazynu Biznes Hotel.

Po raz 6. przeprowadzono badanie, które miało na celu poznanie preferencji i potrzeb właścicieli obiektów konferencyjnych oraz osób, które organizują spotkania biznesowe i poszukują odpowiedniego miejsca. Celem raportu było również zaprezentowanie bieżącej analizy rynku branży spotkań i sytuację obiektów konferencyjnych w Polsce.

Raport był również próbą odpowiedzi na pytania: jaka jest kondycja obiektów konferencyjnych w Polsce? jakie dominują tendencje związane z zachowaniami klientów korporacyjnych na rynku spotkań? jakie sposoby dokonywania wyborów wybierają klienci? i jakimi kryteriami się kierują podejmując działania mające na celu realizowanie celów sprzedażowych?

W tej edycji wzięło udział ponad 230 dyrektorów hoteli, działów sprzedaży i marketingu. Co roku do raportu swój "grosz" dorzuca coraz więcej osób, dzięki czemu "Rynek  Obiektów Konferencyjnych w Polsce" jest największym badaniem charakteryzującym segment obiektów konferencyjnych w Polsce.

Miło nam poinformować również, że portal MojeKonferencje.pl po raz kolejny został uznany za najpopularniejszy portal konferencyjny w Polsce. Dziękujemy i liczymy, że uda nam się utrzymać tę pozycję również w kolejnych edycjach raportu.


Źródło: Biznes Hotel, nr 4(22)/2017 lipiec-sierpień, s. 12


Pozostaje nam tylko zaprosić do lektury całego raportu, z którego można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o sytuacji obiektów konferencyjnych w Polsce.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij