Sala szkoleniowa w centrum Katowic – Kopernika 26

Sala szkoleniowa w centrum Katowic – Kopernika 26

Katowice każdego roku przyciągają szerzę firm i przedsiębiorców nie tylko z okolic Śląska, ale także z całego kraju. Organizowane są szkolenia, konferencje, targi oraz huczne imprezy branżowe. Co jednak, gdy potrzebujemy kameralnego miejsca na spotkanie? Ich oferty nie zawsze są dopasowane do potrzeb małych firm. Wśród jakich obiektów warto więc szukać? Gdy zależy nam na znalezieniu funkcjonalnego miejsca, a jednocześnie nie chcemy przepłacać za wynajem powierzchni, można przyjrzeć się ofercie sali szkoleniowej zlokalizowanej przy ulicy Kopernika 26 w Katowicach. To kameralny obiekt, który zapewnia klientom wszystko, co jest niezbędne podczas realizacji spotkań biznesowych. 

Kopernika 26 to świetnie ulokowany budynek biurowy, który umożliwia wynajem sali szkoleniowej. Położony jest w ścisłym centrum Katowic, między ulicami Mikołowską a Tadeusza Kościuszki. Dużym atutem dla klientów biznesowych, którzy chcą zorganizować tutaj spotkanie ze współpracownikami, jest fakt, iż od dworca kolejowego obiekt oddalony jest o zaledwie 500 metrów.

Dodatkowo charakterystycznym punktem orientacyjnym w mieście jest znajdujący się obok plac Andrzeja. Bez problemów można trafić do obiektu, dojeżdżając z innych części kraju. Budynek przyciąga także mieszkańców Katowic, ponieważ uczestnicy szkoleń i warsztatów mają zapewnione doskonałe skomunikowanie z resztą miasta. W pobliżu ulokowane są przystanki autobusowe oraz niedaleko znajduje się wjazd na Autostradę A4 oraz Drogową Trasę Średnicową.


Budynek przy Kopernika 26 zachowany jest w modernistycznym stylu. Posiada duże okna zapewniające stały dostęp do naturalnego światła. Cały teren wokół obiektu jest oświetlony i monitorowany całodobowo, co zapewnia gościom poczucie prywatności i bezpieczeństwo. Na zmotoryzowanych czekają miejsca parkingowe. W środku budynku znajduje się winda oraz recepcja działająca 24 godziny na dobę.

Sala szkoleniowa Kopernika 26 może pomieścić maksymalnie 30 osób. W układzie tzw. podkowy obsługuje 24 uczestników spotkań. Wnętrze jest jasne oraz przytulne, dzięki czemu praca w pomieszczeniu jest afektowana i przyjemna. Gościom udostępniony jest nowoczesny sprzęt audiowizualny: ekran, system nagłośnienia, flipchart oraz rzutnik multimedialny. Sala szkoleniowa posiada dostęp do szybkiego internetu, dzięki czemu uczestnicy podczas trwania spotkania są cały czas online.

Stoły i krzesła można ustawiać wedle potrzeb szkolenia, konferencji, warsztatów lub zebrania. Do dyspozycji oddano aneks kuchenny, przy którym można zorganizować przerwę kawową lub lunch. Dodatkowym atutem jest również zaplecze magazynowe, gdzie można przechowywać materiały szkoleniowe oraz produkty reklamowe.


Sala szkoleniowa zlokalizowana przy ulicy Kopernika 26 jest doskonałym rozwiązaniem dla niewielkich grup konferencyjnych, które poszukują miejsca na spotkanie w Katowicach. Funkcjonalne i kameralne wnętrze umożliwia prowadzenie sprawnych szkoleń, warsztatów, zebrań, rozmów kwalifikacyjnych czy zebrań. Jednocześnie obiekt zapewnia elastyczne warunki współpracy, dbając o komfort gości podczas pracy. Niskie ceny oraz wygodna lokalizacja dają gwarancję zadowolenia z wynajmu tej sali szkoleniowej. 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz