Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
8.04.2020

Scandic Gdańsk oferuje atrakcyjne Vouchery do kupienia przez internet

Scandic Gdańsk oferuje atrakcyjne Vouchery do kupienia przez internet

Scandic Gdańsk, próbując dostosować się do tych ciężkich czasów, oferuje swoim gościom kilka ciekawych Voucherów do wykorzystania "jak już wszystko wróci do normy". 

Vouchery można kupić przez internet w trosce o komfort i bezpieczeństwo zarówno gości, jak i obsługi hotelu. 

Każdy Voucher posiada swój unikalny numer i uprawnia do skorzystania z oferty określonej na podstawie niepowtarzalnego numeru identyfikacyjnego nadawanego przy rezerwacji.

Voucher jest ważny do wykorzystania od dnia 01 czerwca do 31 października tego roku. 

Do wyboru jest kilka wariantów - w zależności od naszych potrzeb i preferencji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Chcesz zorganizować szkolenie, spędzić miło czas z bliskimi lub wyprawić imprezę ze znajomymi? Hotel Scandic Gdańsk Ci to umożliwi!

Co więcej... w gdańskim hotelu możesz kupić również voucher na warsztaty kulinarne, organizację eventu online poprzez streaming i... na pracę zdalną. Tak, tak, dobrze przeczytaliście. Scandic Gdańsk umożliwia wynajem na wyłączność sali o pow. 19 m2 z dostępem do światła dziennego, szybkim bezprzewodowym internetem i całym niezbędnym do efektywnej pracy sprzętem. Do tego aromatyczna kawa i herbata, a także smakowite, pobudzające przekąski - i można pracować! Praca zdalna = przyjemna konieczność. 

Zachęcamy do kupna voucherów. Pamiętajmy, jak potrzebne hotelom jest teraz nasze wsparcie. #MojeKonferencjeWspierajaHotele

Do wyboru są:

Tutaj można przeczytać REGULAMIN korzystania z Voucherów.

Vouchery do kupienia pod mailem [email protected]

Scandic Gdańsk bierze też udział w akcji, którą organizuje Gdańska Organizacja Turystyczna -  #GdanskWillWait. Na czym ona polega?

GOT wspiera gdańskie hotele za pomocą specjalnego pakietu #GdanskWillWait. W ramach tego pakietu będzie:

  1. Wysyłał specjalne newslettery Karty Mieszkańca. Newsletter dociera do ponad 50 tys. użytkowników Karty Mieszkańca.
  2. Dodawał artykuły w specjalnej sekcji na stronie www.jestemzgdanska.pl
  3. Prowadził kampanię na profilu facebookowym Karty Mieszkańca, w tym indywidualny, dedykowany dla każdego partnera post na kanale facebookowym Karty Mieszkańca.

Jak hotele mogą zaangażować się w pakiet?

  • Wysłać do GOT krótki film i zachęcić Mieszkańców do skorzystania z oferty hotelu. Używać przy tym haseł: Jestem z Gdańska. Zaczekam na Ciebie, GdanskWillWait
  • Przesłać GOT zdjęcia osób, które tworzą hotel - wraz ze stanowiskiem, imieniem i nazwiskiem
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij