SZTUKA SKUTECZNEGO ZARZĄDZANIA - Nowe Czasy, Nowa Wizja, Now

Data: 28 kwietnia 2010 Lokalizacja: Hotel Marriott w Warszawie Jak zaangażować pracowników w dążenie do wytyczonego celu? Jak wprowadzić doskonały plan marketingowy w życie? Na te, i wiele innych pytań odpowie Tom Peters, guru współczesnej myśli ekonomicznej, który już 28 kwietnia przyleci do Warszawy, do Hotelu Marriott na specjalnie zorganizowaną przez niego konferencję poświęconą Ludziom, Realizacji i Doskonałości. Ten jeden z najbardziej innowacyjnych, współczesnych myślicieli, wykładowca uczelni w San Francisco i w Moskwie, doradca Białego Domu i konsultant McKinsey & Company, założyciel Effectiveness practise. Tom Peters pojawi się po raz pierwszy w Polsce, aby zdradzić przepis na efektywne zarządzanie. Hasła przewodnie tej konferencji to: ?Doskonałość. Zawsze.? ?Jeśli nie doskonałość, to co?? ?Doskonałość. Jeśli nie teraz, to kiedy?? Konferencja skierowana jest do menadżerów średniego i wyższego szczebla, a jej plan przedstawia się następująco: 9:00 ? 9:30 Rejestracja uczestników, kawa powitalna 9:30 ? 11:00 Sesja I Zarządzanie 11:00 ? 11:30 Przerwa kawowa 11:30 ? 13:00 Sesja II Sztuka skutecznego zarządzania 13:00 ? 14:00 Lunch 14:00 ? 15:00 Sesja III Sztuka skutecznego zarządzania 15:00 ? 15:30 Przerwa kawowa 15:30 ? 17:00 Sesja IV Sztuka skutecznego zarządzania 17:00 ? 17:30 Podsumowanie seminarium Zainteresowanych zapraszamy na bloga Toma Petersa, którzy znalazł się na liście ?Top 500?, określany jako jeden z najbardziej prestiżowych, ale i stematyzowanych pamiętników internetowych, skierowanych do kadry marketingu: www.tompeters.com źródło: www.eventis.pl

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz