SZTUKA SKUTECZNEGO ZARZĄDZANIA - Nowe Czasy, Nowa Wizja, Now

Data: 28 kwietnia 2010 Lokalizacja: Hotel Marriott w Warszawie Jak zaangażować pracowników w dążenie do wytyczonego celu? Jak wprowadzić doskonały plan marketingowy w życie? Na te, i wiele innych pytań odpowie Tom Peters, guru współczesnej myśli ekonomicznej, który już 28 kwietnia przyleci do Warszawy, do Hotelu Marriott na specjalnie zorganizowaną przez niego konferencję poświęconą Ludziom, Realizacji i Doskonałości. Ten jeden z najbardziej innowacyjnych, współczesnych myślicieli, wykładowca uczelni w San Francisco i w Moskwie, doradca Białego Domu i konsultant McKinsey & Company, założyciel Effectiveness practise. Tom Peters pojawi się po raz pierwszy w Polsce, aby zdradzić przepis na efektywne zarządzanie. Hasła przewodnie tej konferencji to: ?Doskonałość. Zawsze.? ?Jeśli nie doskonałość, to co?? ?Doskonałość. Jeśli nie teraz, to kiedy?? Konferencja skierowana jest do menadżerów średniego i wyższego szczebla, a jej plan przedstawia się następująco: 9:00 ? 9:30 Rejestracja uczestników, kawa powitalna 9:30 ? 11:00 Sesja I Zarządzanie 11:00 ? 11:30 Przerwa kawowa 11:30 ? 13:00 Sesja II Sztuka skutecznego zarządzania 13:00 ? 14:00 Lunch 14:00 ? 15:00 Sesja III Sztuka skutecznego zarządzania 15:00 ? 15:30 Przerwa kawowa 15:30 ? 17:00 Sesja IV Sztuka skutecznego zarządzania 17:00 ? 17:30 Podsumowanie seminarium Zainteresowanych zapraszamy na bloga Toma Petersa, którzy znalazł się na liście ?Top 500?, określany jako jeden z najbardziej prestiżowych, ale i stematyzowanych pamiętników internetowych, skierowanych do kadry marketingu: www.tompeters.com źródło: www.eventis.pl

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk – biznes z misją
ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk – biznes z misją

Odkryj ARCHE Dwór Uphagena w Gdańsku - niezwykłe miejsce, gdzie biznes spotyka sztukę. Przestronne sale gościnnego obiektu to nie tylko idealne miejsce na konferencje, ale także platforma dla artystycznych spotkań i wystaw.

4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia - Art Hotel, odpowiedni na konferencje i szkolenia!
4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia - Art Hotel, odpowiedni na konferencje i szkolenia!

Art Hotel Wrocław to nie tylko eleganckie miejsce na nocleg, ale przede wszystkim doskonałe centrum biznesowe, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego jeśli planujesz wyjątkowe spotkanie biznesowe w sercu Wrocławia, będzie to niezawodny wybór!

Hotel SPA w Dźwirzynie - NEPTUNO Resort & Spa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel SPA w Dźwirzynie - NEPTUNO Resort & Spa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Oprócz doskonałych warunków do pracy Neptuno Resort & Spa oferuje także liczne atrakcje relaksacyjne. Od strefy SPA & Wellness, przez wypożyczalnię rowerów, po strefę fitness. Tam zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizacja konferencji w kinie - KinoGram Warszawa poleca się na eventy!
Organizacja konferencji w kinie - KinoGram Warszawa poleca się na eventy!

Odkryj wyjątkową przestrzeń KinoGram w sercu Warszawy, idealną do organizacji konferencji i spotkań biznesowych. Zainspiruj się industrialnym stylem i unikalną atmosferą, połączoną z wysokim poziomem usług i wyjątkowymi doznaniami kulinarymi.

Wyjątkowy hotel pod Poznaniem - Hotel Remes Sport & Spa, doskonały na konferencje i szkolenia!
Wyjątkowy hotel pod Poznaniem - Hotel Remes Sport & Spa, doskonały na konferencje i szkolenia!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego Hotelu Remes Sport & Spa, ukrytego w spokojnej oazie pod Poznaniem! Ten elegancki obiekt to idealne miejsce na konferencje i szkolenia biznesowe, które zapewnią Twoim gościom niezapomniane wrażenia.

Archiwum
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Akceptuję