Szybkie wyszukiwanie
NEPTUNO Resort & Spa
21.06.2022

W tygodniu tańsze noclegi w hotelu na Mazurach z basenem - Zamek Ryn

W tygodniu tańsze noclegi w hotelu na Mazurach z basenem - Zamek Ryn

A jakby tak spędzić kilka dni w zamkowych wnętrzach, podziwiając mazurskie krajobrazy i poczuć się tak... królewsko choć przez chwilę? Co stoi na przeszkodzie? Spakuj walizki, przejrzyj ofertę zamków na Mazurach i zarezerwuj pobyt :) 

Wydaje się proste, prawda? Wiemy, że wcale nie tak łatwo po prostu wziąć sobie "na już" kilka dni urlopu - nie każdy z nas może sobie na to pozwolić. Ale może a nóż szykuje Ci się delegacja w tym regionie Polski i szukasz fajnego noclegu, w którym oprócz wygodnego łóżka, oczekujesz ciekawych wnętrz, dobrego jedzenia i atrakcji, które pozwolą zrelaksować Ci się po ciężkim dniu wypełnionym pracą? Jeśli tak jest, to mamy dobrą propozycję dla Ciebie! Zamek Ryn znajdujący się na Mazurach przygotował specjalną ofertę dla osób przyjeżdżających w tygodniu. 


W ramach pakietu otrzymasz noclegi w komnatach zamkowych, w stylowej Willi pod Zamkiem lub urokliwym Gościńcu Ryński Młyn w atrakcyjnej cenie oraz śniadania i obiadokolacje.



W cenie pakietu otrzymasz również wstęp do Centrum Rekreacji w gotyckich wnętrzach zamku (kąpiel przy blasku kominka oraz możliwość korzystania z saun), wstęp do Centrum Rekreacji w SPA Księżnej Anny (basen 100 m2, 2 jacuzzi), wstęp do saunarium.



Dodatkowo możesz zrelaksować się również podczas zabawy w zbrojowni. Może zabrzmi to nietypowo, ale w tej zbrojowni znajdziesz i bowling, i symulator golfa BoGO Elite, i billard ;)



Zamek Ryn w miejscowości o tej samej nazwie to unikatowy i luksusowy obiekt, który stanowi pieczołowicie odrestaurowany XIV-wieczny Zamek Krzyżacki, w którym zastosowano nowatorskie rozwiązania designerskie. Możesz poczuć się jak król i królowa, śpiąc w klimatycznych zamkowych pokojach i odkrywając architektoniczne detale w swoim pokoju. 



Może się skusisz? :)

Więcej o Zamku Ryn w WIZYTÓWCE na naszej stronie.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij