Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Dębowe Wzgórze

wyślij zapytanie

Opis obiektu

Hotel Dębowe Wzgórze mieści się przy ulicy Pokrzywnej w miejscowości Głuchołazy. Obiekt szkoleniowy posiada świetną lokalizację – znajduje się jednocześnie na terenach górzystych i w otoczeniu przyrody. Są to niewątpliwie atuty obiektu. W pobliżu obiektu znajdują się także szlaki idealne na spacery, wyprawy rowerowe czy nordic walking.

Hotel Dębowe Wzgórze to jeden z najlepszych obiektów noclegowych w województwie opolskim. Oferuje aż 47 miejsc noclegowych w pokojach o zróżnicowanym standardzie. Pokoje wyposażone są w wygodne łóżka, telewizję, prywatną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym oraz czajnik bezprzewodowy. W całym Hotelu Dębowe Wzgórze jest dostęp do bezprzewodowego Internetu. Przed obiektem znajduje się parking.

Hotel Dębowe Wzgórze ma własne centrum konferencyjne. Sala szkoleniowa może ugościć gości biznesowych przyjeżdżających na konferencje, sympozja, narady, zebrania. Wyposażona jest w sprzęt audiowizualny i nagłaśniający, który pozwoli na przeprowadzenie profesjonalnego wystąpienia.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });