Szybkie wyszukiwanie
Galeria
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Hotel Wolica mieści się w niewielkiej miejscowości Godziesze w województwie wielkopolskim. Położenie niedaleko Kalisza – historycznego miasta sprawia, że świetne miejsce na wypoczynek z przyjaciółmi, weekend z rodziną czy też spotkanie biznesowe w okolicach Kalisza. Hotel Wolica spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Hotel łącznie dysponuje dwudziestoma pokojami, które razem dają 50 miejsc noclegowych. Każdy pokój posiada stylową aranżację i jest wyposażony w telewizor oraz dostęp do Interentu. Wszystkie pokoje mają także prywatne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Hotel posiada wszystkie udogodnienia niezbędne do udanego relaksu.

Hotel Wolica to również obiekt szkoleniowy w Wielkopolsce. Posiada sale szkoleniowe idealne do przeprowadzenia konferencji, szkolenia biznesowego, spotkania firmowego, prezentacji, narady czy zebrania. Na miejscu jest niezbędne wyposażenie audiowizualne. Hotel Wolica to świetne miejsce na spotkania o różnej randze.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });