Obiekt konferencyjny

Expo Łódź

Al. Politechniki 4,
93-590 Łódź,
łódzkie
Zobacz na mapie
16
Liczba sal
4500
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
200
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Expo-Łódź to:

Funkcjonalność

- brak wewnętrznych słupów konstrukcyjnych,

- dźwiękoszczelne, przesuwane ściany, dają możliwość dowolnej aranżacji,

- najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa imprez masowych.

Nowoczesność:

- profesjonalny system audiowizualny,

- system synchronizowanych ekranów LCD.


Expo Łódź - Opis obiektu

Expo Łódź to nowoczesny wielofunkcyjny obiekt targowo- konferencyjno- eventowy, zlokalizowany w centrum Łodzi, z doskonałym dojazdem do głównych atrakcji miasta i dworców.

Obiekt powstał w 2012 r, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu ekologii. Dzięki wykorzystaniu energii czerpanej z wnętrza ziemi, obiekt chłodzony i ogrzewany jest niezależnie od miejskich źródeł ciepła. Zlokalizowane na dachu budynku panele słoneczne wspomagają proces ogrzewania wody, a na dachu budynku zainstalowano urządzenia zbierające wodę deszczową do celów sanitarnych.

Expo Łódź to 13 117 m2 - całkowitej powierzchni wystawienniczo – konferencyjnej w tym:

5.700 m2 - to powierzchnia hali wystawienniczo - eventowej, o wysokości użytkowej 10 m, bez wewnętrznych słupów konstrukcyjnych, z możliwością podziału na 4 części - mobilnymi, dźwiękoszczelnymi ścianami. Maksymalny nacisk na podłogę to 3t/m2, a maksymalne podwieszenie pod dachem to 4,5 t wielopunktowo. Na parterze znajduje się przestronne foyer (800 m2), które może służyć zarówno jako powierzchnia wystawiennicza lub eventowa. Przy hali zlokalizowane są garderoby oraz pomieszczenia dla tłumaczy symultanicznych.

Dodatkowo w obiekcie na II piętrze znajdują się 4 sale konferencyjne (które można połączyć w jedną dużą salę o powierzchni 400 m2) i aula przeznaczona na 459 osób, wraz z dużym foyer (400 m2).
Sale konferencyjne wraz z aulą wyposażone są w rzutniki multimedialne oraz wbudowany system nagłośnieniowy. W auli znajdują się również stanowiska dla tłumaczy symultanicznych.

EXPO Łódź- to obiekt w pełni klimatyzowany, z dostępem do WIFI, oraz parkingiem na 200 miejsc

W obiekcie znajduje się restauracja dostosowana do obsługi grup.


Expo Łódź - Usługi dodatkowe

Organizacja cateringu:

- serwisy kawowe
- lunche
- kolacje
- bankiety
Expo Łódź - Lokalizacja
Odległość od centrum1 km
Odległość od lotniska:6 km
Opinie
5.00
4 opinie

Byłaś/eś w obiekcie Expo Łódź ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
5

Na mapie województwa łódzkiego nie mają konkurencji. Brałam udział w targach kosmetycznych w Expo Łódź i muszę przyznać, że wszystko było jak należy. Przestrzeń konferencyjna jaką oferuje Expo Łódź to ponad 13 tysięcy metrów.. chyba nie ma w okolicy nic o podobnej powierzchni. Sale szkoleniowe super, klimatyzacja, nowoczesność, bardzi ustawne. Konferencja czy targi w takim otoczeniu to czysta przyjemność. Expo Łódź to mój numer jeden. Wrócę napewno.

5

Nasza firma często organizuje konferencje i szkolenia i w przypadku naprawdę ważnych spotkań biznesowych wybór jest tylko jeden - Expo Łódź. Są tu naprawdę mega profesjonalne sale konferencyjne, z najnowszym sprzętem multimedialnym najwyższej klasy, a do tego z super nagłośnieniem i oświetleniem. Poza tym profesjonalizm pracowników tego obiektu konferencyjnego gwarantuje, że w przypadku różnego typu niespodzianek pomogą oni szybko i skutecznie.

5

Organizowanie różnego rodzaju wydarzeń w centrum Expo to czysta przyjemność. Zwłaszcza, że jeszcze nigdy nam się nie zdarzyło, abyśmy w danym terminie nie mogli wynająć sali konferencyjnej. Dzięki temu udaje nam się uniknąć niepotrzebnych sytuacji stresowych. Najczęściej korzystamy z pomieszczeń A, B lub C i wszystko jest w nich na najwyższym poziomie - od sprzętu, przez klimatyzację, po oświetlenie. Czasami zamawiamy serwis kawowy lub catering i w tej kwestii również nie mamy żadnych zastrzeżeń. Szczerze polecam ten obiekt :)

5

W dniach 17-18 marca 2016 roku miałam przyjemność brać udział w XIX Łódzkich Targach Edukacyjnych, które odbyły się w centrum konferencyjnym Expo Łódź. Obiekt stworzony z myślą o takich właśnie przedsięwzięciach od ponad 20 lat na ocenę celującą zdaję egzamin gospodarza większych i mniejszych wydarzeń. Targi były profesjonalnie przygotowane, ciekawa oferta szła w parze z dobrze wykorzystaną przestrzenią budynku. Nie dało odczuć się tłoku, choć odwiedzających było dość sporo. Była to moja kolejna już z rzędu wizyta w Expo i kolejna, z której jestem zadowolona. Pozdrawiam.

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Łódź

Zatoka Sportu
~0.41 km
Zatoka Sportu Łódź
Tylko ~0.41 km od Expo Łódź
Iness Hotel Łódź
~0.6 km
Iness Hotel Łódź Łódź
Tylko ~0.6 km od Expo Łódź
Holiday Inn Łódź
~0.76 km
Holiday Inn Łódź Łódź
Tylko ~0.76 km od Expo Łódź
Hi Piotrkowska
~1.23 km
Hi Piotrkowska Łódź
Tylko ~1.23 km od Expo Łódź
Tobaco Hotel Łódź
~1.28 km
Tobaco Hotel Łódź Łódź
Tylko ~1.28 km od Expo Łódź

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz