Obiekt w budowie

Zamek w Stobnicy

1
Liczba sal
-
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Nie ma jeszcze oficjalnej informacji, co znajdzie się na terenie Zamku w Stobnicy. Z niepotwierdzonych źródeł wynika, że na jednym z 14 pięter powstanie zaplecze biznesowe z salami konferencyjnymi i salami bankietowymi.

Atrakcyjne położenie i robiący piorunujące wrażenie wygląd zamku to atuty, które mogą wykorzystać wielkopolscy przedsiębiorcy organizując konferencję czy uroczysty bankiet. Uczestnicy eventu na pewno na długo zapamiętają pobyt w tak wyjątkowym miejscu. Gdyby sale konferencyjne Zamku w Stobnicy stylizowane były na średniowieczne zamkowe wnętrza, bez wątpienia cieszyłyby się dużą popularnością wśród organizatorów spotkań biznesowych - nawet tych międzynarodowych.

Zamek w Stobnicy - Opis obiektu

W środku Puszczy Noteckiej w Stobnicy pod Obornikami w województwie wielkopolskim powstaje stylizowany na średniowieczne zamki obiekt. Zamek w Stobnicy mieści się nad sztucznym zbiornikiem na kanale Kończak. Inwestor usypał specjalną wyspę ze żwiru i na niej buduje ten wyjątkowy budynek.

Powierzchnia zamku ma wynosić między 1,7 a 2 hektary. Budynek z zewnątrz robi duże wrażenie. Nie ma jeszcze oficjalnej decyzji, co będzie znajdowało się w tym wielkopolskim obiekcie, choć są pewne przecieki, które wskazują, że w zamku powstaje około 50 lokali mieszkalnych. Na początku budynek miał pełnić funkcje hotelu i ośrodka wypoczynkowego. Jednym z charakterystycznych elementów Zamku w Stobnicy będzie kilkudziesięciometrowa wieża. Utrzymany w średniowiecznym stylu budynek będzie posiadać aż 14 pięter naziemnych i 1 podziemne.

Zamek w Stobnicy
znajduje się na terenie objętym ochroną Natura 2000, dlatego jego powstanie wywołuje wiele kontrowersji.  Inwestorem jest firma D.J.T., która prowadzona jest przez braci Nowaków, czyli synów Michała Pawła Nowaka, współzałożyciela marki odzieżowej Solar.

Na wyspie, na której znajduje się Zamek w Stobnicy w Puszczy Noteckiej do dyspozycji mieszkańców będzie własna oczyszczalnia ścieków i kotłownia.

Zamek w Stobnicy - Lokalizacja
Opinie
0.00
0 opinii

Byłaś/eś w obiekcie Zamek w Stobnicy ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!
Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Oborniki

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz