Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Hotelik Baszta

wyślij zapytanie

Opis obiektu

Hotelik Baszta mieści się przy ulicy Konwalii w Opolu – największym mieście w województwie opolskim słynącym głównie z corocznego festiwalu piosenki. Hotel znajduje się w pobliżu centrum, co zapewne będzie atutem dla gości biznesowych oraz osób przyjeżdżających do Opola w celach turystycznych. Obiekt szkoleniowy to jedna z najlepszych lokalizacji na organizację kongresów czy spotkań okolicznościowych w województwie opolskim.

Hotelik Baszta posiada bogatą ofertę noclegową. Oferuje 18 miejsc noclegowych w 8 przytulnych i stylowo urządzonych pokojach. Każdy pokój posiada łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Goście mogą miło spędzić czas w znajdującym się w hotelu pubie.

Hotel Baszta posiada także nowoczesne i stylowo zaaranżowane centrum konferencyjne. Sala konferencyjna świetnie nadaje się na kameralne spotkania o charakterze biznesowym bądź edukacyjnym. Obiekt to idealne miejsce na konferencje i szkolenia w województwie opolskim.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });