Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Folwark Amalia

wyślij zapytanie

Opis obiektu

Folwark Amalia to luksusowy obiekt szkoleniowo-wypoczynkowy położony w miejscowości Przytoczna w Gminie Lubikówko w województwie lubuskim. Obiekt posiada niezwykle dogodną lokalizację – jest położony w otoczeniu nienaruszonej przyrody nad samym jeziorem Lubikowo. To doskonałe miejsce na pobyt wypoczynkowy, a także na szkolenia czy konferencje w lubuskiem.

Hotel konferencyjny Folwark Amalia oferuje komfortowe warunki noclegowe o zróżnicowanym standardzie. Goście folwarku mogą wybierać pośród przestronnych apartamentów, wygodnych pokoi i uroczych domków letniskowych. Wszystkie posiadają własne łazienki. Goście kompleksu wypoczynkowo-szkoleniowego mogą korzystać także z usług gastronomicznych oraz szeregu atrakcji dodatkowych oferowanych przez obiekt.

Centrum konferencyjne Folwarku Amalia to dwie stylowe sale konferencyjne. Każda posiada pełne wyposażenie multimedialne i dostęp do bezprzewodowego Internetu. To doskonałe miejsce na szkolenia i spotkania biznesowe o różnej randze i wielkości.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });