Szybkie wyszukiwanie
Hotel Porto ***

Obiekty konferencyjne Częstochowa

: znaleziono 11 obiektów

Dla każdego biznesmena czas jest niezwykle cenny, dlatego warto zaoszczędzić go i zapoznać się z bazą najlepszych obiektów szkoleniowych w Częstochowie. Znacznie przyspiesza to organizację wydarzeń o charakterze zawodowym oraz imprez okolicznościowych. Przedstawione hotele konferencyjne charakteryzuje ogromny profesjonalizm oraz całkowite zaangażowanie w realizację wydarzeń. Zarówno podczas przygotowań, jak również w trakcie trwania spotkań, personel służy pomocą i przyczynia się do odczuwalnego komfortu. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się szkolenia. Obiekty gwarantują możliwość wypożyczenia najlepszej jakości sprzętu multimedialnego, co wpływa na jakość prezentacji. Ponadto restauracje oraz bary otwarte są na propozycje dotyczące realizacji imprez integracyjnych. Częstochowa stanowi miasto doskonałe dla prężnie rozwijających się firm, a ponadto szczyci się bogatą ofertą...

Brak obiektów konferencyjnych w podanej lokalizacji.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Częstochowa

Pozostałe sale konferencyjne:

 

turystyczną. Będąc w mieście, warto znaleźć chwilę czasu, aby zwiedzić okolicę. Polecane przez odwiedzających są w szczególności takie miejsca jak Golgota Jasnogórska, Sala Rycerka na Jasnej Górze oraz liczne pałacyki. W przypadku podróży rodzinnej warto wybrać się do Parku Miniatur na Złotej Górze. W starym kamieniołomie powstało wyjątkowe miejsce, w którym zobaczyć można miniatury sanktuariów świata. Młodsi turyści będą pod wrażeniem wielkości modeli, dzięki czemu lepiej je zapamiętają, a opiekunowie dzięki ciekawej narracji, będą mieli okazję zapoznać się z ich zaskakującą historią. Nie bez przyczyny co roku organizowanych jest mnóstwo pielgrzymek do Częstochowy. Miasto słynie z pięknych budynków sakralnych, do jakich należy Cerkiew Częstochowskiej Ikony Matki Bożej oraz Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej. Pobyt w nich gwarantuje niezapomniane wrażenia duchowe oraz estetyczne. Osoby pragnące zaczerpnąć chwili oddechu w sposób nieco bardziej pasywny, udać mogą się do Planetarium lub Cinema City. Takie miejsca dają pewność, że bez względu na pogodę, z łatwością będzie można zagospodarować czas wolny. W przypadku braku chęci lub czasu na opuszczenie obiektu konferencyjnego, również liczyć można na wiele rozrywek. Gabinety SPA zapewniają chwile błogiego odprężenia podczas masaży relaksacyjnych, z kolei rozległe baseny oraz siłownie dają możliwość zadbania o formę. Ośrodki szkoleniowe w Częstochowie słyną z niesamowitych restauracji. Wykwalifikowany, a zarazem przemiły personel serwuje dania kuchni regionalnej. Należy do nich wypiekany trzy godziny chleb tatarczuch oraz żeliwny kociołek wykładany świeżymi liśćmi kapusty, zwany pieczonkami żareckimi. Jak mówią, przez żołądek do serca. Zapraszając do Częstochowy gości zza granicy lub odległych części kraju, z łatwością sprawić można, że pokochają region, a tym samym chętnie do niego powrócą.

Sale konferencyjne Częstochowa - FAQ

 

Na jakie atrakcje dodatkowe można liczyć w salach konferencyjnych w Częstochowie?

Organizując konferencję czy inne spotkanie biznesowe, powinniśmy wziąć pod uwagę kilka najważniejszych kwestii - salę biznesową, lokalizację, catering, ewentualne noclegi oraz atrakcje dodatkowe. To te ostatnie najbardziej sprzyjają integracji oraz wypoczynkowi po trwających wiele godzin przedsięwzięciach. I choć atrakcje te różnią się w zależności od obiektu, to w Częstochowie najczęściej obejmują: siłownie, rozległe tereny zielone wokół obiektu wraz z miejscem na ognisko, wypożyczalnie rowerów oraz boiska sportowe.

Gdzie w Częstochowie zorganizować konferencję na 120 osób?

Sale konferencyjne w Częstochowie są zróżnicowane pod względem wielkości. Można w nich zorganizować różnego rodzaju przedsięwzięcia - niewielkie, kameralne, średnie oraz duże, nawet na setki uczestników. Event na 120 osób w Częstochowie z powodzeniem można zorganizować w klimatycznym Hotel Mercure Częstochowa Centrum. Obiekt ten oferuje aż cztery sale konferencyjne i dwie sale wielofunkcyjne - największa z nich umożliwia zaproszenie właśnie 120 gości.

Jakie wyposażenie znajduje się w salach konferencyjnych w Częstochowie?

Sale konferencyjne w Częstochowie zostały skrojone na miarę największych oczekiwań. Są one przestronne, zaaranżowane w stylowy sposób i wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty. Znajdują się w nich wysokiej jakości meble oraz multimedia, takie jak m.in. ekrany, rzutniki, tablice, flipcharty, zestawy nagłośnieniowe z mikrofonami, ksero, drukarki oraz nierzadko też laptopy. Ponadto, w salach można skorzystać z bezprzewodowej sieci Internetu, klimatyzacji oraz systemu do zaciemnienia przestrzeni.

Gdzie warto zorganizować konferencję w pobliżu Częstochowy?

Okolica Częstochowy obfituje w warte uwagi miejsca konferencyjne. Znajdą tam Państwo różnego rodzaju obiekty, które cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów biznesowych. Przykładem takich miejsc jest m.in. przepiękny Hotel Pałac Czarny Las w Woźnikach, równie atrakcyjny Hotel Porto *** w Radomsku, wyjątkowy Hotel Natura Residence**** Business & SPA w miejscowości Siewierz czy komfortowy Hotel Centuria Wellness & Spa w Ogrodzieńcu.

Gdzie zorganizować konferencję w centrum Częstochowy?

Konferencje czy inne eventy biznesowe nie bez powodu kojarzą się z centrami miast. Organizacja przedsięwzięcia w takich okolicznościach to zawsze odpowiedni pomysł - chociażby z uwagi na korzystne połączenia komunikacyjne czy bliskość najważniejszych usług i infrastruktury. Przykładem obiektów konferencyjnych w centrum Częstochowy jest Hotel Mercure Częstochowa Centrum, zlokalizowany dokładnie przy ulicy Księdza J. Popiełuszki 2.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij