Szybkie wyszukiwanie

Obiekty konferencyjne Karpacz:

znaleziono 51 obiektów

Szukając miejsca wyjątkowego, a zarazem idealnie przystosowanego pod organizacje konferencji w Karpaczu, warto zapoznać się z ofertami prezentowanymi na portalu MojeKonferencje.pl. Zamieszczone w bazie obiekty szkoleniowe Karpacz spełniają najśmielsze oczekiwania reprezentantów firm. Zatrudniany personel gwarantuje profesjonalizm oraz pełne zadowolenie z usług. Dolina rzeki Łomnicy oraz otoczenie Karkonoszy tworzą niezwykłą aurę pod seminarium, prelekcję, wyjazd służbowy lub integracyjny. Karpacz jest największym z miast położonych u podnóża Śnieżki, dzięki czemu tutejsze ośrodki konferencyjne wyróżniają się góralską specyfiką. Restauracje oferują swojską kuchnię, a powietrze przepełnia orzeźwiający chłód.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Karpacz

Pozostałe sale konferencyjne:

HOTEL ALPEJSKI

HOTEL ALPEJSKI

Karpacz

Hotel ****

Maks. pojemność sali: 60 osób

Liczba sal: 1

Zlokalizowany w pięknym Karpaczu HOTEL ALPEJSKI urządzony w stylu tyrolskim to wyjątkowe miejsce przystosowane do ...
 

OW Stokrotka

OW Stokrotka

Karpacz

Inne

Maks. pojemność sali: ---

Liczba sal: 0

Ow Stokrotka położony w Karpaczu zaprasza do organizacji małych kameralnych spotkań biznesowych, szkoleń, warsztatów ...
 

Dwa Potoki Hotels & Spa

Dwa Potoki Hotels & Spa

Karpacz

Hotel SPA

Maks. pojemność sali: 180 osób

Liczba sal: 4

Resort zapewnia liczne atrakcje sportowe i rekreacyjne. Oferuje komfortowe pokoje gościnne, nowoczesne sale ...
 
 

Hotele konferencyjne w Karpaczu mocno szanują tradycję.

Miasto pierwotnie było osadą poszukiwaczy złota. Pierwsze doniesienia o ludności zamieszkującej tą ziemię przypadają na XII wiek. Jednym z najstarszych zabytków jest kaplica św. Wawrzyńca na samym szczycie Śnieżki. Jest to ważne miejsce pielgrzymek turystów z całego świata. Kolorowe stroje, ciekawe zdobienia i charakterystyczna gwara tworzą folklor, który odróżnia ten region od innych w kraju. Do zabytków należą także stare kościoły, domy, schroniska, a nawet niektóre karczmy. Wiele z nich zostało dostosowanych do współczesnych wymogów i działają jako sale konferencyjne Karpacz. Pracownicy są wykwalifikowani, a przy tym również sympatyczni. Ich pozytywne nastawienie udziela się zaproszonym gościom i stwarza warunki doskonałe do prowadzenia rozmów na temat rozpoczęcia lub kontynuacji współpracy.

Klienci mogą dowolnie zarządzać ustawieniem i wystrojem przestrzeni, którą oferują sale szkoleniowe Karpacz.

Ustawienie stołów, ilość ozdób oraz wykorzystanie sprzętu multimedialnego zależy wyłącznie od ich preferencji oraz rodzaju organizowanego wydarzenia. Poza eventami o charakterze zawodowym, w obiektach konferencyjnych w Karpaczu realizowanych jest mnóstwo imprez okolicznościowych. Wyjątkowo interesująca dla turystów jest droga przy ulicy Strażackiej. Znajduje się tam miejsce anomalii grawitacyjnej. Teoria Isaaca Newtona posiada pewne luki. O tym jakie niespodzianki czekają na podróżnych, przekona się każdy, kto uda się w to niezwykłe miejsce. Inne takie punkty znajdują się w Chinach, Albanii, Kanadzie oraz Francji. Miłośnicy aktywnego wypoczynku wybrać się mogą na spacer do Kruczych Skał. Jest to ciekawy sposób spędzania wolnego czasu lub pomysł na urozmaicenie szkolenia o aktywność fizyczną. Dodatkowo dzięki górskim krajobrazom, każda piesza wycieczka zapewni wspaniałe widoki ośnieżonych szczytów i drzew otoczonych mgłą. Spacer przy tak malowniczych pejzażach z całą pewnością zapadnie w pamięć wszystkich uczestników konferencji. Okolice Karpacza to także jedne z ważniejszych miejsc dla poszukiwaczy złota i kamieni szlachetnych. Najsłynniejszą atrakcją Karpacza jest Świątynia Wang. Tak stara i wysoko położona kaplica pozwala zebrać myśli, powspominać i zebrać siły na dalsze działanie. Uduchowione mury pozwalają przełamać artystyczną blokadę.

Dodatkowym atutem organizacji konferencji w Karpaczu jest górskie powietrze, które poprawia ogólne samopoczucie i wpływa pozytywnie na przebieg spotkania biznesowego.

Świątynia Wang została zbudowana z sosnowych bali w miejscowości Vang w południowej Norwegii. Kościół został przetransportowany do Szczecina, potem do Berlina, a ostatecznie osadzono go na Śląsku. Obecnie jest to najstarszy kościółek ewangelicki w Polsce, więc na pewno warto zwrócić na niego uwagę. Jest swoistą wizytówką regionu. Wyjazd do Karpacza, nawet służbowy, nie może się odbyć bez odwiedzenia tego miejsca. Jedną z większych atrakcji jest także Królowa Polskich Gór, czyli Śnieżka. Stanowi najwyższy szczyt w Karkonoszach oraz cel wypraw zarówno zawodowców jak i amatorów. Zjawisko inwersji sprawia, że wraz ze wzrostem wysokości temperatura na Śnieżce podnosi się. Jest to bardzo rzadko spotykane w przyrodzie, przez co stało się magnesem na entuzjastów wspinaczek. Po aktywnym dniu dobrze jest posilić się w jednej z karpackich restauracji. Wiele z nich zapewnia catering dowożony na sale konferencyjne. Charakterystycznymi dla regionu potrawami są: chleb karkonoski, pierogi z jagodami oraz golonka. W Karpaczu przygotowuje się potrawy według tradycyjnych wskazówek. Tak jak przed laty, posiłek ma rozgrzać i dodać sił zmęczonym wędrowcom. Karty dań oferują kuchnię regionalną, polską i europejską. Po tak smacznym i sutym posiłku goście są gotowi do prowadzenia dalszych negocjacji oraz zwiedzania okolicy. Ośrodki szkoleniowe Karpacz zapewniają klientom wszystko, czego tylko potrzebują. Począwszy od noclegu w niezwykle komfortowych warunkach, a skończywszy na doskonałych potrawach. Karpacz ma jednak do zaoferowania dużo więcej niż tylko doskonałe obiekty konferencyjne - Karpacz to również górski klimat, który sprawia, że jest to miejsce doskonałe do zaplanowania wypoczynku, jak i spotkania biznesowego.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Załóż konto
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij