Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów SPA & Wellness

Obiekty konferencyjne Konstancin - Jeziorna

: znaleziono 16 obiektów

Ośrodki szkoleniowe w Konstancinie-Jeziornie znane są w całym kraju. Firmy korzystające z ich usług dynamicznie rozwijają się. Organizowane spotkania biznesowe znacznie się do tego przyczyniają. Planując event należy zadbać o każdy szczegół, jednak w szczególności, powinno się zwrócić uwagę na stan dostępnych sal konferencyjnych.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Konstancin - Jeziorna

Obiekty w budowie:

Pozostałe sale konferencyjne:

 

Nie wszędzie liczyć można na wypożyczenie urządzeń multimedialnych oraz możliwość łączenia pomieszczeń. To znacznie zmniejsza możliwości realizatorów. Na szczęście obiekty szkoleniowe w Konstancinie-Jeziornie zapewniają wszystkie te udogodnienia.

Sale konferencyjne Konstancin-Jeziorna - FAQ

 

Jakie atrakcje oferują obiekty konferencyjne w Konstancinie-Jeziornie?

Obiekty konferencyjne w Konstancinie-Jeziornie mogą pochwalić się wieloma kwestiami. Na wyróżnienie zasługuje ich korzystna lokalizacja, wysoki poziom oferowanych usług oraz liczne atrakcje dodatkowe, sprzyjające integracji i wypoczynkowi. Różnią się one w zależności od obiektu, jednak najczęściej są to: korty tenisowe, gokarty, możliwość organizowania ognisk i grilli oraz jazda konna (jak w przepięknym obiekcie Dwór Konstancin ***).

Gdzie w Konstancinie-Jeziornie zorganizować konferencję na 100 osób?

Organizacja konferencji czy innego spotkania biznesowego w Konstancinie-Jeziornie możliwa jest w salach o zróżnicowanej powierzchni. Z powodzeniem zaproszą do nich Państwo zarówno kameralne grupy gości, jak i te znacznie większe. Konferencję na 100 osób w Konstancinie-Jeziornie można zorganizować m.in. w nowoczesnym obiekcie EVA Park Life & SPA. Ma on w swojej ofercie 4 sale, z czego jedna z nich - największa - jest w stanie pomieścić 100 gości.

Czy obiekty konferencyjne w Konstancinie-Jeziornie oferują noclegi?

Obiekty konferencyjne w Konstancinie-Jeziornie mają w swojej ofercie nie tylko nowoczesne sale konferencyjne. Proponują one również miejsca noclegowe w pokojach i apartamentach. Ich liczba, wyposażenie i styl są różne, co oznacza, że - kolokwialnie mówiąc - jest w czym wybierać. Na naszej stronie znajdują się prezentacje każdego obiektu, w których szczegółowo opisane są wszystkie usługi - zapraszamy w celu zapoznania się z ofertami obiektów.

Jakie sprzęty multimedialne znajdują się w salach konferencyjnych w Konstancinie-Jeziornie?

Sale konferencyjne, które znajdują się w Konstancinie-Jeziornie doskonale sprawdzają się podczas organizacji wszelkich wydarzeń biznesowych. Wszystko to za sprawą m.in. odpowiedniej aranżacji i niezawodnego wyposażenia multimedialnego. W salach znajdują się zestawy nagłośnieniowe z mikrofonami bezprzewodowymi, rzutniki, ekrany, tablice, flipcharty, mównice, systemy do zaciemniania przestrzeni, bezprzewodowe sieci Internetu oraz klimatyzacja.

Czy przed obiektami konferencyjnymi w Konstancinie-Jeziornie znajdują się parkingi?

Właściciele obiektów konferencyjnych w Konstancinie-Jeziornie dokładają największych starań, by ich usługi wyróżniały się na tle innych. W związku z tym, można w nich liczyć na wszystkie ważne udogodnienia. Jednym z nich są miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i autobusów. Ich liczba jest różna w poszczególnych obiektach, jednak zazwyczaj parkingi te są w stanie pomieścić od 50 do 100 pojazdów. Dokładna informacja o ich liczbie znajduje się w prezentacjach na naszej stronie.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij