Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn

Obiekty konferencyjne Międzyzdroje

: znaleziono 14 obiektów

Międzyzdroje to miasto o jakim niejeden artysta mógłby stworzyć dzieło literackie. Skrywa ono wiele tajemnic, a ponadto zachwyca turystów doskonale zagospodarowanym terenem zielonym. Ze względu na liczne atuty miejscowości, wielu reprezentantów branży biznesowej decyduje się na organizację spotkania. Aby ułatwić wybór odpowiedniego zakwaterowania, portal MojeKonferencje.pl sporządził bazę najlepszych obiektów szkoleniowych w Międzyzdrojach. Należą do nich zarówno renomowane hotele, jak również skromne pensjonaty. Bez względu na rodzaj realizowanego wydarzenia, goście spodziewać się mogą najwyższej jakości usług. Personel nie tylko udziela fachowych rad, ale również czuwa nad przebiegiem przygotowań. Daje to gwarancję pełnej satysfakcji oraz przyczynia się do odczuwalnego komfortu. Dostępne sale konferencyjne stanowią kolejną zaletę Międzyzdrojów. W ofercie znajdują się zarówno...

Obiekty konferencyjne w okolicy: Międzyzdroje

Obiekty w budowie:

Pozostałe sale konferencyjne:

Hotel Wolin

Hotel Wolin

Międzyzdroje

Hotel ***

Maks. pojemność sali: 140 osób

Liczba sal: 5

Atutem hotelu jest jego położenie w sąsiedztwie Wolińskiego Parku Narodowego. Posiada też komfortową bazę noclegowo- ...
 
 

obszerne pomieszczenia, w których zorganizować można spotkania na ogromną skalę, jak również niewielkie pokoje, w których regularnie odbywają się negocjacje. Międzyzdroje to miejsce doskonałe na wszelką integrację. Bogata oferta turystyczna sprawia, że bez względu na pogodę, nie sposób się nudzić. Kinomaniacy są zachwyceni słynną Aleją Gwiazd, w której zobaczyć można odciski dłoni znanych polskich aktorów. Miłośnikom kinematografii oraz muzyki polecana jest również wycieczka do Gabinetu Figur Woskowych, gdzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z legendarnymi postaciami. Na turystów czekają m.in. Marilyn Monroe, Johnny Deep oraz Michael Jackson. Tuż nad gabinetem znajduje się wyjątkowo klimatyczne kino Eva. Stanowi ono świetną odmianę od znanych wszystkim sieciówek. Będąc w Międzyzdrojach, warto odwiedzić także Oceanarium, gdzie podziwiać można rzadko spotykane w Polsce okazy ryb oraz znajdujące się piętro niżej Gady i Płazy. To doskonała atrakcja dla całej rodziny. Młodszym turystom wiele rozrywki zapewni również usytuowany w centrum Diabelski Młyn. Podziwiać można z niego panoramę na całe miasto oraz malowniczą plażę. Mniej konwencjonalni biznesmeni, znajdują w mieście świetną alternatywę dla sal szkoleniowych. Doskonałym miejscem do odbycia dyskusji na tle zawodowym są liczne kawiarnie na molo. Znajdują się one zarówno pod częścią zadaszoną, jak również na zewnątrz. Niezapomniane widoki oraz wspaniała atmosfera wpływają na nastrój oraz końcowe decyzje współpracowników. Rosnąca popularność ośrodków konferencyjnych w Międzyzdrojach jest w pełni uzasadniona. Zarówno budynki jak i miasto, mają klientom wiele do zaoferowania. Kurort co roku przyciąga tysiące turystów, w tym wielu reprezentantów prestiżowych firm. Osoby, które choć raz zagościły w tej pięknej nadmorskiej miejscowości, z przyjemnością do niej powracają.

Sale konferencyjne Międzyzdroje - FAQ

 

Czy w salach konferencyjnych w Międzyzdrojach znajdują się rzutniki?

Sale konferencyjne w Międzyzdrojach wyposażone zostały w nowoczesne, niemal niezawodne sprzęty multimedialne i audiowizualne na czele z rzutnikami. Poza nimi, na gości czekają również ekrany, flipcharty, tablice multimedialne, systemy oświetleniowe, klimatyzacja, szybki Internet oraz nagłośnienie z mikrofonami. Niektóre obiekty oferują też kabiny do tłumaczeń symultanicznych, wskaźniki laserowe, laptopy, telewizory oraz drukarki z funkcją ksero.

Jakie wydarzenia można zorganizować w salach konferencyjnych w Międzyzdrojach?

Obiekty konferencyjne w Międzyzdrojach oferują wielofunkcyjne sale, które świetnie sprawdzają się podczas organizacji wydarzeń biznesowych, edukacyjnych i rodzinnych. Zorganizujesz w nich m.in. konferencje, szkolenia, warsztaty, bankiety, sympozja, kongresy oraz uroczyste gale i jubileusze. Niektóre z obiektów dysponują również odpowiednim sprzętem do realizacji streamingów live wydarzeń oraz eventów online, takich jak np. webinary czy konferencje zdalne.

Gdzie w Międzyzdrojach zorganizować konferencję z noclegiem i wyżywieniem?

Niektóre obiekty konferencyjne w Międzyzdrojach poza salami biznesowymi, oferują też miejsca noclegowe oraz usługi gastronomiczne. Są to zatem odpowiednie warunki na organizację kilkudniowych wydarzeń lub wypoczynku po pracy. Doskonałym przykładem jest Hotel Aurora Family & SPA. Do dyspozycji gości pozostawia on 98 eleganckich i nowocześnie wyposażonych pokoi, a także dwie świetne restauracje - Miramare oraz Perłową. Na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie!

Gdzie znaleźć opinie o salach konferencyjnych w Międzyzdrojach?

Jeśli szukasz miejsca na organizację konferencji w Międzyzdrojach, to na pewno chcesz, by był to odpowiedni, a co za tym idzie, sprawdzony obiekt. W związku z tym warto przeczytać opinie na jego temat. Umieściliśmy je w prezentacji obiektów na naszej stronie. Musisz wyszukać interesujące Ciebie miejsce, a następnie przewinąć stronę na sam dół. To właśnie tam znajduje się sekcja "komentarze". Pamiętaj, że Ty również możesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami po zorganizowanym evencie.

Gdzie zorganizować konferencję w pobliżu Międzyzdrojów?

Okolica Międzyzdrojów to znakomite miejsce na organizację konferencji, szkoleń oraz wyjazdów integracyjnych. Czekają tam m.in. hotele SPA, ville oraz ośrodki szkoleniowo-wypoczynkowe. Event w pobliżu Międzyzdrojów zorganizujesz m.in. w Międzywodziu - np. w Marena Wellness & Spa, w Trzęsaczu - np. w VILLA HOFF Wellness & Spa, czy w Pogorzelicy - np. w Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Bażyna. Zdecydowanie więcej propozycji czeka na naszej stronie.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij