Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn

Obiekty konferencyjne Mielnie

: znaleziono 32 obiektów

Mielno przyciąga tysiące turystów z różnych zakątków świata. Aby zaoszczędzić czasu spędzanego na szukaniu odpowiedniego zakwaterowania, portal MojeKonferencje.pl przygotował bazę najlepszych obiektów szkoleniowych w mieście. Spełniają one wysokie standardy i gwarantują pełnię satysfakcji. Reprezentanci renomowanych firm dostrzegają ich zalety, dlatego odbywa się w nich wiele spotkań biznesowych. Począwszy od kameralnych negocjacji, a na spektakularnych koncertach skończywszy. W hotelach konferencyjnych zatrudniani są wyłącznie profesjonaliści. To nie miejsce dla nastolatków, pragnących dorobić sobie do kieszonkowego. Wykwalifikowany personel szczyci się świetną znajomością języka angielskiego, co znacznie ułatwia komunikację podczas spotkań z udziałem gości zza granicy. Wydarzenia o charakterze zawodowym najczęściej odbywają się w stworzonych do tego celu salach szkoleniowych....

Obiekty konferencyjne w okolicy: Mielno

Obiekty w budowie:

Dune City

Dune City

Mielno

Obiekt w budowie

Maks. pojemność sali: ---

Liczba sal: 0

Dune City to kompleks, który wielkością przypominać ma małe miasteczko o powierzchni 40 hektarów.
 

Pozostałe sale konferencyjne:

 

Gustowne wnętrza sprawiają, że przedsiębiorcy czują się jak u siebie w domu. Szef kuchni czuwa nad przygotowaniem pysznego cateringu, co także przyczynia się do pozytywnej opinii dotyczącej pobytu. Reprezentanci firm mają do dyspozycji urządzenia multimedialne importowane od znanych producentów. Projektory, tablice, mikrofony oraz głośniki przydają się podczas ważnych prezentacji i wpływają na komfort prelegentów. Po godzinach pełnych dyskusji lub szkoleń, uczestnicy mają okazję zwiedzić miasto. To co szczególnie wyróżnia Mielno na tle wielu innych miejscowości to dostęp do morza. Zasiadając na plaży można obudzić w sobie dziecko i zbudować fenomenalny zamek z piasku. To również miejsce doskonałe do zaczerpnięcia oddechu – dosłownie i w przenośni. W powietrzu unosi się jod, który pozytywnie wpływa na zdrowie. Po chwilach błogiego relaksu, wybrać się można na piękny deptak, gdzie znajduje się wiele różnorodnych sklepów. Warto zakupić tam prezenty dla rodziny. W pobliżu zejścia na plaże znajduje się także popularny pomnik morsa. Polscy turyści, niczym zafascynowani Japończycy, uwielbiają robić sobie przy nim pamiątkowe zdjęcia. Idąc nieco dalej w stronę centrum miasta, spotkać można także pomnik jelenia. Zwierzak cieszy się równie dużym zainteresowaniem podróżnych. Fani aktywnego wypoczynku polecają wycieczkę do Parku Linowego oraz wyprawę czerwonym szlakiem nadmorskim. Przechadzając się wzdłuż trasy podziwiać można wiele zabytków. Miasto obfituje w kluby. Ośrodki szkoleniowe w Mielnie dotrzymują tempa i organizują wiele imprez tematycznych. Osoby, które nie są zainteresowane tańcem w gronie nastolatków, na terenie obiektów znajdują idealne dla siebie rozwiązania. Zatrzymując się w obiektach konferencyjnych w Mielnie z łatwością można załatwić interesy oraz zintegrować się ze współpracownikami.

Sale konferencyjne Mielno - FAQ

 

Z myślą o kim powstały obiekty konferencyjne w Mielnie?

Obiekty konferencyjne w Mielnie są na tyle zróżnicowane, że z ich usług może korzystać każdy. Mile widziane są zarówno niewielkie grupy, jak i dużo większe, nawet kilkusetosobowe. Obiekty konferencyjne nie zamykają się wyłącznie na przedsiębiorców czy biznesmenów. Wynajem sal możliwy jest przez każdego, kto ma pomysł na przedsięwzięcie – czy to na szkolenie, bankiet, prezentację, pokaz czy warsztaty.

Gdzie dokładnie zlokalizowane zostały obiekty konferencyjne w Mielnie?

Obiekty konferencyjne w Mielnie zostały bardzo korzystanie zlokalizowane. Część z nich znajduje się w bliskiej odległości od plaż (i często z widokiem na morze), a pozostałe skupione są w centrum, tudzież w bardziej spokojnym miejscu, na zupełnym uboczu. Wiele obiektów zlokalizowanych zostało również w pobliżu Mielna, w miejscowościach takich jak m.in. Łazy, Ustronie Morskie czy Darłowo.

Czy organizatorzy konferencji w Mielnie mogą liczyć na pomoc techniczną obsługi obiektów?

Właściciele wraz z obsługą obiektów konferencyjnych dokładają największych starań, by spełnić oczekiwania gości i miło zapisać się w ich pamięci. W rezultacie, poza przygotowaniem wcześniej ustalonych sal i pokoi, zwykle pozostają do dyspozycji klientów. Nie jest więc problemem pomoc techniczna przy organizowanych przedsięwzięciach, jednak zaleca się o dopytanie w tej kwestii podczas rozmów wstępnych czy rezerwacji.

Dlaczego to właśnie w Mielnie powinieneś zorganizować konferencję?

Mielno jest urokliwą nadmorską miejscowością, która przyciąga wielu turystów. W ostatnich latach bardzo się rozwinęło, czego efektem jest liczba obiektów konferencyjnych, jak i atrakcji, które czekają na przyjezdnych. Ponadto – samo nadmorskie położenie jest już niezwykle silnym argumentem. To odpowiednie miejsce, jeśli mamy na uwadze zorganizowanie integracji dla uczestników konferencji, a także gdy marzymy o porannym joggingu na pustej plaży.

Czy obiekty konferencyjne w Mielnie dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych?

Obiekty konferencyjne, które znajdują się w Mielnie, wciąż się rozwijają nie tylko dla samego faktu podążania z duchem czasu, ale i – albo przede wszystkim – ze względu na dostosowywanie się do potrzeb klientów. Jedną z grup, która posiada klarowne wymagania, są osoby niepełnosprawne. Zdecydowana większość obiektów konferencyjnych w Mielnie posiada udogodnienia dla tychże gości. By dowiedzieć się, czy dany obiekt wychodzi im naprzeciw, warto zajrzeć do jego prezentacji.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij