Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów SPA & Wellness

Obiekty konferencyjne Płock

: znaleziono 20 obiektów

Płock to miejsce stworzone dla ambitnych przedsiębiorców. Decydując się na realizację spotkania biznesowego w tym mieście, warto zapoznać się z bazą obiektów szkoleniowych przygotowaną przez portal MojeKonferencje.pl. Znajdują się w niej wyłącznie sprawdzone hotele, gwarantujące całkowitą satysfakcję. Zatrudniany personel błyskawicznie spełnia prośby gości, przyczyniając się do ogromnego komfortu. Podczas przygotowań do ważnego wydarzenia liczyć można również na nieocenioną pomoc. Fachowe rady pozwalają na stworzenie warunków doskonale nadających się do załatwiania ważnych interesów. W dostępnych salach konferencyjnych odbywają się również liczne kursy. Pomieszczenia wyposażone są w najlepszej jakości sprzęt multimedialny, co jest niezwykle ważne podczas prezentacji. Odbiorcy dużo chętniej współpracują z prelegentami, widząc barwne rysunki oraz przykuwające uwagę...

Obiekty konferencyjne w okolicy: Płock

Pozostałe sale konferencyjne:

Zajazd Rybaki

Zajazd Rybaki

Płock

Inne

Maks. pojemność sali: ---

Liczba sal: 0

Zabytkowy budynek w którym znajduje się Zajazd Rybaki oferuje profesjonalną organizację imprez firmowych, uroczystych ...
 

Hotel Marsel

Hotel Marsel

Płock

Hotel ***

Maks. pojemność sali: ---

Liczba sal: 2

Nowoczesny obiekt położony w otoczeniu Gostyńsko - Włocławskiego Parku Krajobrazowego oferuje organizację spotkań ...
 

Hotel Płock

Hotel Płock

Płock

Hotel ***

Maks. pojemność sali: ---

Liczba sal: 0

Położenie obiektu idealnie nadaje się dla podróżujących w celach biznesowych. Obiekt oferuje organizację spotkań ...
 

LEONIANUM

LEONIANUM

Płock

Sala konferencyjna

Maks. pojemność sali: ---

Liczba sal: 1

Kameralna atmosfera i spokój w Leonianum zapewnia komfortowe warunki do organizacji uroczystych spotkań oraz przyjęć ...
 
 

napisy. Po udanych szkoleniach organizowane są również integracje. Na terenie obiektów konferencyjnych znajdują się bary, w których regularnie odbywają się imprezy taneczne. Dzięki wspólnej zabawie zaproszeni goście mogą poczuć się częścią zespołu. Zwiększa to ich motywację do pracy. Poza bogatą ofertą biznesową Płock gwarantuje wiele rozrywek. Zasiadając nad Wisłą można się zrelaksować i podziwiać malownicze widoki. Okazałe mosty stanowią dodatkową ozdobę i dodają miastu wyjątkowego charakteru. Turyści polecają również wycieczkę na Stary Rynek. Klimat jaki tworzą otaczające go XVIII wieczne kamienice przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi historii. W pobliżu znajduje się również ratusz oraz piękne fontanny. Kolejnym polecanym obiektem jest Bazylika Katedralna. Należy ona do najstarszych budowli sakralnych w Polsce i cieszy oczy reprezentantów różnych województw. Warto zwiedzić także Muzeum Mazowieckie, Diecezyjne oraz Żydów Mazowieckich. W każdym z nich czekają setki fascynujących eksponatów. Wracając do ośrodka szkoleniowego w Płocku, ciężko nie skusić się i nie wstąpić do restauracji na pyszną kolację. Serwowane są dania kuchni regionalnej oraz europejskiej. Bez względu na miejsce zamieszkania oraz kulinarne preferencje, każdy znajdzie odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Współpraca z ośrodkami konferencyjnymi w Płocku sprawia, że praca staje się przyjemnością.

Sale konferencyjne Płock - FAQ

 

Gdzie w Płocku zorganizować konferencję na 80 osób?

W Płocku znajduje się wiele obiektów konferencyjnych, w których można zorganizować event na bardzo wysokim poziomie. Sale biznesowe są tam zróżnicowane pod względem wielkości, umożliwiając zaproszenie różnych liczebnie grup. Konferencję na 80 osób w Płocku zorganizują Państwo m.in. w klimatycznym Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne HOTEL HERMAN****. Obiekt ten ma w swojej ofercie aż 5 multifunkcjonalnych sal, z czego dwie z nich można ze sobą łączyć.

Co wpływa na cenę organizacji konferencji w Płocku?

Na ostateczny koszt organizacji konferencji czy innego spotkania biznesowe wpływa wiele kwestii. Przede wszystkim jest to dokładna lokalizacja interesującego Państwa obiektu - jego popularność i standard. Ogromne znaczenie ma liczba gości oraz udogodnienia, na które się decydujemy. Należy pamiętać o koszcie wynajmu pokoi oraz o cenie cateringu. Niektóre obiekty mają dodatkowo płatne parkingi oraz wypożyczalnię sprzętów multimedialnych i analogowych.

Gdzie zorganizować konferencję w pobliżu Płocka?

Okolice Płocka są bardzo bogate w różnego rodzaju miejsca konferencyjne. Cieszą się one dużą popularnością ze względu na wysoki standard oraz ciepłą, a przy tym biznesową atmosferę. Konferencję w pobliżu Płocka warto zorganizować m.in. w Hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort, który zlokalizowany jest w Sochocinie, w Hotel Kuźnia Napoleońska w miejscowości Paprotnia oraz w Villa Omnia w Trębkach Nowych.

Czy w Płocku można zorganizować konferencję w hotelu 4-gwiazdkowym?

Obiekty konferencyjne w Płocku są zróżnicowane pod względem wielkości, usytuowania oraz rodzaju. Znajdują się tam zarówno klimatyczne restauracje, które serwują wyśmienite kulinaria, nowoczesne obiekty konferencyjno-szkoleniowe, pensjonaty o bogatej historii, jak i hotele - w tym również te 4-gwiazdkowe. Odpowiednim przykładem jest elegancki Hotel Czardasz**** Spa & Wellness, który mieści się przy ulicy Dobrzyńskiej 62b.

Jakie atrakcje oferują obiekty konferencyjne w Płocku?

Obiekty konferencyjne, które zlokalizowane są w Płocku, oferują nie tylko przestronne i nowoczesne sale biznesowe. Mają one w swojej ofercie również liczne atrakcje dodatkowe, sprzyjające integracji uczestników oraz wypoczynkowi. Są to m.in. baseny, sauny, jacuzzi, boiska sportowe z kortami tenisowymi, klimatyczne winiarnie z szerokim wyborem alkoholi czy wydzielone miejsca na ognisko.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij