Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Aries Residence & SPA Szczyrk

Sprawdź dostępność
  • 1 Liczba sal
  • 0 Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Sale konferencyjne i szkoleniowe

W Aries Residence & SPA Szczyrk mają mieścić się w pełni funkcjonalne sale konferencyjne z warunkami dostosowanymi do współczesnych wymogów biznesowych. Będzie to miejsce, gdzie nie tylko przeprowadzimy sukcesywną konferencję, szkolenie czy warsztaty, lecz także wypoczniemy za sprawą hotelowych atrakcji dodatkowych i alpejskich możliwości.
Liczba miejsc w ustawieniu Teatr Podkowa Szkoła
Sala konferencyjna Aries Residence & SPA Szczyrk --- --- ---

Opis obiektu

Marka Aries zaplanowała na 2022 rok otwarcie nowego hotelu w Szczyrku. Tym samym, Aries Residence & SPA Szczyrk stanie się trzecią lokalizacją sieci, obok obiektów działających już w Zakopanem oraz Wiśle. Najnowszy nabytek działać będzie w formule condo, oferując zakup poszczególnych lokali indywidualnym inwestorom. Proponowane apartamenty zajmować mają powierzchnię od 25m2 do 70m2 w wysokim standardzie.

Budowa kompleksu rozpoczęła się przy ulicy Górskiej, w samym centrum turystycznej stolicy Beskidu Śląskiego. Docelowo ma on obejmować 2 nowoczesne, połączone ze sobą budynki, w których znajdziemy aż 118 pokoi i apartamentów, wyposażonych dodatkowo w dedykowane miejsca parkingowe. Oprócz tego, do infrastruktury resortu przynależeć będzie restauracja, zaś jego szczególnym wyróżnikiem będzie pierwszy w Szczyrku hotelowy Aquapark z basenami, zjeżdżalniami, zewnętrznym jacuzzi oraz saunarium o powierzchni blisko 400m2. 

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Aktualności

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij