Concordia Design
Szybkie wyszukiwanie

Willa Pastel

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Willa Pastel zlokalizowana jest przy ulicy Waszyngtona w stolicy województwa podlaskiego - Białymstoku. Obiekt znajduje się blisko centrum miasta, co jest plusem dla osób będących w Białymstoku w celach biznesowych. Bliskość przystanków ułatwia dojazd do obiektu. Willa Pastel to także świetne miejsce na rozmaite spotkania edukacyjne i biznesowe – można w nim organizować sympozja, zjazdy, szkolenia, konferencje i imprezy okolicznościowe.

Willa Pastel oferuje swoim gościom komfortowe miejsca noclegowe w pokojach o standardzie dwugwiazdkowym. Goście hotelu w każdym pokoju mają łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. W obiekcie znajduje się także restauracja oraz siłownia. Goście obiektu mogą też korzystać ze strzeżonego parkingu.

Willa Pastel jest często wybierany na rozmaite spotkania. To świetne miejsce na spotkania w województwie podlaskim. Obiekt konferencyjny polecany jest na przez organizatorów spotkań z całego regionu. Willa Pastel oferuje stylowe sale szkoleniowe. Sale konferencyjne mają na wyposażeniu sprzęt multimedialny i są podłączone do sieci Wi-Fi.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

~0 km
test
test

test

Największa sala:

Miejsc noclegowych: 100

Zobacz