Szybkie wyszukiwanie
Galeria
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Obiekt szkoleniowy Pałac Brody mieści się w odrestaurowanym pałacu w miejscowości Brody przy Placu Zamkowym w województwie lubuskim. Obiekt położóny jest w kompleksie parkowym, niedaleko jeziora. To dobre miejsce na zorganizowanie konferencji bądź innego spotkania o charakterze biznesowym. Otoczenie pachnących lasów pozwoli gościom odpocząć po godzinach spędzonych na pracy. Pałac Brody to też idealne miejsce na wypoczynek.

Obiekt posiada wygodne miejsca noclegowe w stylowych apartamentach zaaranżowanych w stylu pałacowym. Piękny wystrój na pewno przypadnie do gustu wielu gościom. Wszystkie oferowane pokoje posiadają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym.

Pałac Brody ma również stylowe centrum konferencyjne, które świetnie nadaje się na różnego typu spotkania o charakterze biznesowym. Sale konferencyjne mają na wyposażeniu nowoczesny sprzęt audiowizualny i nagłaśniający. Sal jest łącznie aż pięć. To idealne miejsce na spotkania biznesowe, prezentacje szkolenia, konferencje, narady i zebrania.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });