Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Hotel Restauracja Carina

Sprawdź dostępność
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Hotel i Restauracja Carina mieszczą się przy ulicy Pokrzywnej w malowniczej miejscowości w województwie opolskim – Jarnołtówek położonej w południowej części Polski nad jeziorem. Otoczenie przyrody przyciąga gości spragnionych relaksu w ciszy i spokoju. Obiekt to idealne miejsce nie tylko na weekendowy odpoczynek w gronie przyjaciół ale także na zorganizowanie konferencji lub szkolenia w województwie opolskim.

Hotel i Restauracja Carina swoim gościom oferują wygodne miejsca noclegowe w stylowo zaprojektowanych pokojach i apartamentach o podwyższonym standardzie i większej powierzchni. Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizor i mini bar. Pokoje mają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym oraz przestronne balkony.

Centrum konferencyjne składa się z sal szkoleniowych, które także podłączone są do sieci Wi-Fi. Sale konferencyjne na wyposażeniu mają sprzęt multimedialny. To idealne miejsce do zorganizowania zjazdu, spotkania biznesowego, szkolenia, zebrania czy konferencji.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });