Obiekt w budowie

Hotel Puro Katowice

Aleja Korfantego 10,
40-004 Katowice,
śląskie
Zobacz na mapie
1
Liczba sal
-
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne Hotel Puro Katowice przewidziane są na niższych kondygnacjach budynku. Funkcjonalne warunki do pracy będą w nich szły w parze z niezbędnym wyposażeniem oraz lokalizacją w centrum miasta, świetną z perspektywy gości biznesowych.

Hotel Puro Katowice - Opis obiektu

Hotel Puro Katowice będzie ósmym nabytkiem znanej sieci w Polsce. Obiekt, podążając w duchu sztandarowych idei marki, ma reprezentować indywidualizm, domową wygodę i design oparty na lokalnych dziełach sztuki. Usytuowany będzie w północnej części śródmieścia Katowic, przy alei Korfantego 10, zapewniając tym samym sprawne dotarcie do Dworca PKP oraz Międzynarodowego Centrum Kongresowego. 

Za projekt budynku odpowiedzialna jest pracownia Konior Studio, za projekt wnętrz natomiast - londyńskie studio DeSallesFlint. Aranżacja oparta zostanie na industrialnym klimacie, bogatym w elementy betonowe, drewniane i ceglane, nadające całości szczególnego charakteru.

Nowatorski design będzie już zresztą widoczny w samej fasadzie budynku, nawiązującej swoją formą do plisy. Przewidziana wysokość hotelu sięgać ma ponad 50 metrów zamkniętych w 14 kondygnacjach nadziemnych - kondygnacje podziemne (wraz z parkingiem na kilkadziesiąt miejsc postojowych) obejmować mają natomiast 2 poziomy. Otwarcie przewidziane jest na 2022 rok.

Hotel Puro Katowice - Pokoje

W Hotelu Puro Katowice znajdować ma się docelowo 247 pokoi w wysokim standardzie 4 gwiazdek, stworzonych z myślą o najwyższym komforcie, atmosferze odpowiedniej do pracy i relaksu. Pojedyncze kondygnacje obejmować mają po 25 pokoi.

Hotel Puro Katowice - Usługi dodatkowe

W zamyśle inwestorów, Hotel Puro Katowice ma stanowić miejsce służące nie tylko jako baza noclegowa, ale i wyjątkowy punkt na mapie miasta otwarty dla wszystkich. Zgodnie z tym zamierzeniem, w przyziemiu budynku oraz na dwóch niższych kondygnacjach mają znajdować się punkty usługowe, w tym m.in. kawiarnia, piekarnia, galeria sztuki. Dostępne będzie również relaksacyjna strefa SPA, zaś na najwyższym piętrze odnajdziemy wyjątkowy Skybar z widokiem na całe miasto, połączony z zewnętrznymi ogrodami.

Hotel Puro Katowice - Lokalizacja
Opinie
0.00
0 opinii

Byłaś/eś w obiekcie Hotel Puro Katowice ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!
Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Katowice

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz