Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Hotel Puro Katowice

Sprawdź dostępność
  • 1 Liczba sal
  • 0 Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne Hotel Puro Katowice przewidziane są na niższych kondygnacjach budynku. Funkcjonalne warunki do pracy będą w nich szły w parze z niezbędnym wyposażeniem oraz lokalizacją w centrum miasta, świetną z perspektywy gości biznesowych.

Sala konferencyjna Hotel Puro Katowice

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr
---
Podkowa
---
Szkoła
---

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
---
Wysokość (m)
---

Opis obiektu

Hotel Puro Katowice będzie ósmym nabytkiem znanej sieci w Polsce. Obiekt, podążając w duchu sztandarowych idei marki, ma reprezentować indywidualizm, domową wygodę i design oparty na lokalnych dziełach sztuki. Usytuowany będzie w północnej części śródmieścia Katowic, przy alei Korfantego 10, zapewniając tym samym sprawne dotarcie do Dworca PKP oraz Międzynarodowego Centrum Kongresowego. 

Za projekt budynku odpowiedzialna jest pracownia Konior Studio, za projekt wnętrz natomiast - londyńskie studio DeSallesFlint. Aranżacja oparta zostanie na industrialnym klimacie, bogatym w elementy betonowe, drewniane i ceglane, nadające całości szczególnego charakteru.

Nowatorski design będzie już zresztą widoczny w samej fasadzie budynku, nawiązującej swoją formą do plisy. Przewidziana wysokość hotelu sięgać ma ponad 50 metrów zamkniętych w 14 kondygnacjach nadziemnych - kondygnacje podziemne (wraz z parkingiem na kilkadziesiąt miejsc postojowych) obejmować mają natomiast 2 poziomy. Otwarcie przewidziane jest na 2022 rok.

Pokoje

W Hotelu Puro Katowice znajdować ma się docelowo 247 pokoi w wysokim standardzie 4 gwiazdek, stworzonych z myślą o najwyższym komforcie, atmosferze odpowiedniej do pracy i relaksu. Pojedyncze kondygnacje obejmować mają po 25 pokoi.

Usługi dodatkowe

W zamyśle inwestorów, Hotel Puro Katowice ma stanowić miejsce służące nie tylko jako baza noclegowa, ale i wyjątkowy punkt na mapie miasta otwarty dla wszystkich. Zgodnie z tym zamierzeniem, w przyziemiu budynku oraz na dwóch niższych kondygnacjach mają znajdować się punkty usługowe, w tym m.in. kawiarnia, piekarnia, galeria sztuki. Dostępne będzie również relaksacyjna strefa SPA, zaś na najwyższym piętrze odnajdziemy wyjątkowy Skybar z widokiem na całe miasto, połączony z zewnętrznymi ogrodami.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Aktualności

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij