Szybkie wyszukiwanie
Galeria
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Hotel Court położony jest przy ulicy Bolesława Śmiałego w malowniczo położonym miasteczku – Kędzierzynie Koźle w województwie opolskim. Obiekt to idealne miejsce zarówno do wypoczynku, relaksu, jak i spotkań o charakterze biznesowym. Hotel Court jest często wybierany przez organizatorów szkoleń i konferencji w regionie.

Obiekt oferuje aż 49 miejsc noclegowych w 33 stylowo wyposażonych pokojach o zróżnicowanym standardzie tak, by każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Do wyboru pokoje typu standard, LUX oraz komfortowe apartamenty. Wszystkie wyposażone są w telewizory i posiadają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym z kabiną prysznicową, bądź wanną.

Obiekt szkoleniowy oferuje przestronne i nowoczesne sale konferencyjne, które będą stanowiły świetną oprawę dla spotkań biznesowych, sympozjów, zjazdów, narad czy imprez firmowych bądź motywacyjnych. Hotel Court to idealne miejsce spotkań w województwie opolskim.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });