Centrum targowe

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków

10
Liczba sal
5000
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
700+
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Oddajemy do Państwa dyspozycji zespół klimatyzowanych, modułowych sal konferencyjnych, które posiadają kompleksowe wyposażenie konferencyjne. Istnieje możliwość zaciemnienia każdego pomieszczenia z dostępem światła dziennego.

Na Państwa życzenie zaprojektujemy i zrealizujemy niemal każde zlecenie. Budowa obiektu pozwala na dowolną aranżację wybranej przestrzeni. Dwie hale („Wisła” o powierzchni 5000m² oraz „Dunaj” o powierzchni 4000 m²) są największymi zakrytymi halami bez filarów w południowej Polsce.

Hala wystawowa, przekształcona w salę audytoryjną, umożliwi organizację kongresu nawet dla 5 tysięcy uczestników. Przestronne lobby jest idealnym miejscem na przerwy kawowe. Atutem EXPO Kraków, na który szczególną uwagę powinni zwrócić organizatorzy bankietów, jest obecność restauracji „Galicja”.

Niezwykle istotny jest fakt, że cały obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, które będą mogły swobodnie poruszać się po wnętrzach EXPO Kraków.

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków - Opis obiektu

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków to 14 tys. m² powierzchni użytkowej. Elastyczność zastosowanych rozwiązań pozwoliło na uzyskanie w obiekcie przestrzeni o różnym przeznaczeniu, adaptowalnych w zależności od potrzeb Klientów.

EXPO Kraków powstało z myślą o Organizatorach wydarzeń rangi międzynarodowej: targów, kongresów, konferencji i wszelkiego typu eventów. Eleganckie pomieszczenia sprawdzą się doskonale również podczas szkoleń, prezentacji produktów czy spotkań branżowych.

Obiekt wyróżniają dwie hale (bez filarów) o łącznej powierzchni 9 tys. m², o nośności podłogi 40kPa i wysokości ponad 8 m. EXPO Kraków mieści zespół klimatyzowanych, modułowych sal konferencyjnych, 4 pokoje spotkań, przestronne lobby i restaurację. Przewidziano również teren pod ekspozycję zewnętrzną. Dogodna lokalizacja, przy ul. Galicyjskiej 9, pozwala zagwarantować bezkolizyjny dojazd, zarówno komunikacją miejską, jak i prywatnymi pojazdami, na które czeka ponad 700 miejsc parkingowych.

Zobacz Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków w https://mojekonferencje.pl
Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych
Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych
Obiekty konferencyjne z Wifi
Obiekty konferencyjne z Wifi

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków - Pokoje

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo listę hoteli, z którymi nasza firma, Targi w Krakowie - operator i właściciel EXPO Kraków - współpracuje od lat. Oprócz obsługi najwyższej jakości, gwarantujemy preferencyjne stawki dla Organizatorów i Gości wydarzeń odbywających się w naszym obiekcie.

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków - Restauracja

Bistro Galicja prowadzone przez  SCC – Service Congress Center znajduje się na antresoli, w centralnej części lobby EXPO Kraków. Restauracja dysponuje blisko 200 miejscami siedzącymi.

Zespół restauracji posiada wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej. Galicja oferuje Państwu również szeroki zakres usług cateringowych, od kompleksowej obsługi przerw kawowych i konferencji dla tysiąca osób, po kameralne przyjęcia na stoiskach targowych, koktajle i rauty w wydzielonych salach Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków.


zdjęcie usługi dodatkowej, Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, Kraków zdjęcie usługi dodatkowej, Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, Kraków Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków Centrum targowe / 2

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków - Usługi dodatkowe

W ramach świadczonych przez nas usług dodatkowych, proponujemy wsparcie w zakresie:

- prowadzenia biura organizacji konferencji,
- projektowania i wykonania zarówno standardowych, jak i specjalnych stoisk,
- prowadzenia korespondencji z uczestnikami eventów,
- przygotowania niezbędnych materiałów promocyjnych,
- obsługi wydarzeń za pośrednictwem naszego systemu elektronicznego,
- szybkiego uruchomienia strony internetowej poszczególnych eventów,
- rejestracji uczestników on-line oraz podczas imprez,
- wysyłki newsletterów,
- usług cateringowych,
- kompletnego przygotowania wydarzeń towarzyszących,
- negocjacji z podwykonawcami,
- dokonywania rezerwacji hotelowych.

Każdy projekt jest sporządzany indywidualnie, uwzględniając specyfikę danej imprezy.
Opinie
4.80
5 opinii

Byłaś/eś w obiekcie Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
4

Nowocześnie, ładnie, przestronnie. Fajne miejsce na duże wydarzenia. Same plusy jak dla mnie. Spory parking, nie ma problemów z zaparkowaniem. W restauracji super jedzenie. Dużo fajnej przestrzeni pod różne wydarzenia, bardzo dobrze wyposażonej. Wszędzie czysto i schludnie, na bieżąco wszystko sprzątane. Obsługa doskonale ogarnia. Miejsce klimatyzowane, co daje niezwykły komfort w trakcie upałów. Ogromny pozytyw dla Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego Expo Kraków.


5

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków to marka sama w sobie, a my chcieliśmy mieć pewność, że zaplecze konferencyjne będzie na najwyższym poziomie. No i nie zawiedliśmy się! Sala konferencyjna Wiedeń jest po prostu odlotowa, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny oraz odpowiednio nagłośniona, z dużą ilością dziennego światła, ale również z możliwością zaciemnienia w razie potrzeby.

5

Wybór miejsca na organizację bankietu firmowego na ponad 800 osób, połączonego z krótką prelekcją na temat nowej strategii firmy był prosty. Obiekt konferencyjny Expo to najlepszy wybór z możliwych. Duże, przestronne sale oraz bardzo mili, profesjonalni organizatorzy, którzy bez problemu potrafili udzielić mi konkretnych informacji i to już na pierwszym spotkaniu. Dziękuję za pomoc i doradztwo. Z pewnością to nie będzie mój ostatni event organizowany w tym miejscu. Pozdrawiam.

5

Expo to idealne miejsce na duże konferencje branżowe lub targi. Dzięki dowolnej konfiguracji sal, można je przystosować do różnego rodzaju wydarzeń - od bankietów po kilkutysięczne eventy włącznie. Zdecydowałem się na ten obiekt, pełniący rolę ośrodka szkoleniowego, ponieważ ma on doświadczenie w organizacji różnego rodzaju imprez, a mnie zależało na sprawnym i szybkim działaniu oraz kompetentnej obsłudze, znającej się na rzeczy. Wszystko wyszło znakomicie. Jeśli szukacie profesjonalnego miejsca, to wybierzcie Expo.

5

Uważam, że EXPO Kraków jest znakomicie przystosowanym miejscem do organizowania targów, konferencji czy wystaw. Obszerne i przestronne hale pomieszczą wiele stoisk i odwiedzających. Ilość miejsc parkingowych dostosowana do liczby potencjalnych gości.

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Kraków

Hotel Krakus
~1.63 km
Hotel Krakus Kraków
Tylko ~1.63 km od Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
Open Source
~2.18 km
Open Source Kraków
Tylko ~2.18 km od Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
Centrum Konferencyjne Fabryczna CKF_13
~2.49 km
Centrum Konferencyjne Fabryczna CKF_13 Kraków
Tylko ~2.49 km od Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
Hotel Domus Mater
~2.5 km
Hotel Domus Mater Kraków
Tylko ~2.5 km od Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
Hotel Centrum Business****
~2.5 km
Hotel Centrum Business**** Kraków
Tylko ~2.5 km od Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
Hotel ALF **
~3.05 km
Hotel ALF ** Kraków
Tylko ~3.05 km od Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
iLab PLUS
~3.59 km
iLab PLUS Kraków
Tylko ~3.59 km od Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz