Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Olimp

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Osoby poszukujące odpowiedniego miejsca na wyjazd służbowy bądź wypoczynek z rodziną powinny rozważyć propozycję Hotelu Olimp. Jest to obiekt szkoleniowy zlokalizowany przy ulicy Warmińskiej w Poznaniu. Malownicza lokalizacja nad jeziorem Rusałka w Wielkopolsce i niewielka odległość od centrum – zaledwie 15 minut, sprawiają, że hotel chętnie wybierają organizatorzy konferencji i szkoleń. To też doskonałe miejsce na nocleg tranzytowy niedaleko Poznania.

Hotel konferencyjny Olimp posiada łącznie 45 komfortowych miejsc noclegowych. Do dyspozycji gości pokoje jedno- i dwuosobowe oraz przestronne apartamenty. Wszystkie mają łazienki. Ponadto są wyposażone w lodówki i telewizory. Wszystkie pokoje w hotelu są urządzone w sposób który sprzyja nieskrępowanemu odpoczynkowi.

W hotelu mieści się również nowoczesne centrum konferencyjne w postaci przestronnej Sali szkoleniowej. To świetne miejsce na konferencje, spotkania biznesowe oraz imprezy okolicznościowe w Wielkopolsce. Na miejscu znajduje się także kompleks sportowy.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.