Szybkie wyszukiwanie
Hotel Porto ***

Obiekty konferencyjne Gliwice

: znaleziono 24 obiektów

Decydując się na organizację spotkania biznesowego w Gliwicach, warto zapoznać się z bazą obiektów szkoleniowych przygotowaną przez portal MojeKonferencje.pl. Prezentowane pozycje gwarantują usługi najwyższej jakości. Międzynarodowe standardy dają możliwość zaproszenia gości zza granicy. Personel charakteryzuje się dobrą znajomością języków obcych, a szefowie kuchni świetnie przygotowują nie tylko dania kuchni regionalnej, ale również europejskiej. Ważne spotkania najczęściej odbywają się w specjalnie przygotowanych salach konferencyjnych, jednak na życzenie gości, często wydarzenia przenoszone są do restauracji. Możliwość dowolnej adaptacji pomieszczeń daje klientom ogromne możliwości. W hotelowych restauracjach panuje wyjątkowo przyjemna atmosfera, co zwykle udziela się zaproszonym gościom. Dyskusje prowadzone podczas spożywania posiłków przebiegają pomyślnie. Gliwice...

Obiekty konferencyjne w okolicy: Gliwice

 

Pozostałe sale konferencyjne:

Hotel Sylwia

Hotel Sylwia

Gliwice

Hotel ***

Maks. pojemność sali: ---

Liczba sal: 4

Hotel oferuje wynajem sal konferencyjnych na organizację spotkań firmowych oraz zróżnicowaną bazę noclegową. Hotelowa ...
 
 

znajdują się w południowo-zachodniej części Polski. To spokojna okolica idealna do realizacji wszelkiego typu wydarzeń oraz zaplanowania urlopu. Cisza sprzyja wzmożonemu skupieniu. Jest to ważne nie tylko podczas prowadzenia dyskusji na tle zawodowym, ale również w czasie wakacji. Korzystając z chwil wyciszenia łatwo poukładać sobie wydarzenia minionych miesięcy i odzyskać wewnętrzną równowagę. Wybierając się do Gliwic łatwo jest odetchnąć od codziennych obowiązków oraz nieustannego pośpiechu. Warto zobaczyć najwyższą na świecie budowlę z drewna, jaką jest gliwicki maszt radiostacji. Nacieszyć oczy można również podziwiając rzeźbę Theodora E. Kalidego „Lew czuwający” oraz Zamek Piastowski. Podróżując z rodziną można wybrać się także do Palmiarni. Znajduje się ona w malowniczym Parku Chopina, gdzie kwitną oleandry i rzadko spotykana gunnera. Wieczór zaplanować można bez konieczności opuszczania obiektów konferencyjnych. W budynkach znajdują się cluby, w których organizowane są koncerty na żywo oraz liczne wieczorki tematyczne. Ponadto po godzinach intensywnej pracy lub zwiedzania okolicy, polecany jest relaks podczas zabiegów pielęgnacyjnych w gabinetach SPA. Przygotowano mnóstwo ofert zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Ośrodki szkoleniowe w Gliwicach stawiają potrzeby klientów na pierwszym miejscu, gwarantując pełnię satysfakcji i chęć szybkiego powrotu.

Sale konferencyjne Gliwice - FAQ

 

Na co należy zwrócić uwagę podczas szukania sali konferencyjnej w Gliwicach?

Organizacja konferencji czy innego spotkania biznesowego to spore wyzwanie, a wybór odpowiedniego miejsca potrafi spędzić sen z powiek. Pragniemy więc Państwu podpowiedzieć, na co szczególnie należy zwrócić uwagę podczas szukania najlepszej przestrzeni eventowej. Bardzo ważna jest lokalizacja oraz bliskość najważniejszych ośrodków komunikacyjnych i usług, jakość proponowanych usług oraz udogodnienia, takie jak miejsca noclegowe, catering czy miejsca parkingowe.

Czy w salach konferencyjnych w Gliwicach znajdują się sprzęty multimedialne?

Sale konferencyjne w Gliwicach w każdym możliwym aspekcie dostosowane są do organizacji najbardziej wymagających eventów. Pomieszczenia te są przestronne, stylowe oraz wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty. Znajdą w nich Państwo wysokiej klasy meble oraz sprzęty multimedialne, takie jak m.in. projektory, ekrany, tablice, flipcharty, zestawy nagłośnieniowe oraz mikrofony. Ponadto, znajduje się tam także klimatyzacja, system do zaciemniania sali oraz Wi-Fi.

Gdzie w Gliwicach zorganizować dużą konferencję?

W Gliwicach znajduje się wiele obiektów konferencyjnych, w których można zorganizować najwyższej jakości przedsięwzięcia. Sale konferencyjne jednak różnią się wielkością, umożliwiając zarówno zaproszenie niewielkich, kameralnych grup, jak i tych znacznie większych. Dużą konferencję w Gliwicach z powodzeniem zorganizują Państwo m.in. w Arena Gliwice. Obiekt ten oferuje 7 nowoczesnych sal konferencyjnych, a największa z nich pozwala na zaproszenie aż 13387 osób.

Czy organizacja konferencji w Gliwicach jest kosztowna?

Organizując konferencję, szkolenie czy inne spotkanie biznesowe powinniśmy się liczyć ze wszelkimi kosztami. W grę wchodzi nie tylko najem sali, ale i zapewnienie gościom noclegu, wyżywienia oraz wszelkiego rodzaju atrakcji dodatkowych. Należy także pamiętać o zapewnieniu materiałów konferencyjnych i wypożyczeniu niezbędnego sprzętu multimedialnego. Wszystko to wpływa na ostateczny koszt organizacji eventu, a odpowiedni research sprawia, że żaden budżet nie zostanie zrujnowany.

Gdzie warto zorganizować konferencję w pobliżu Gliwic?

W pobliżu Gliwic znajduje się wiele miast z rozbudowanym zapleczem biznesowym. Są to obiekty, które cieszą się bardzo dużym powodzeniem i które swoją ofertą doskonale wpisują się w najwyższe standardy. Przykładem jest nowoczesny Hotel Focus Chorzów w Katowicach, komfortowe Centrum Biurowo-Konferencyjne w Rybniku, równie atrakcyjny Hotel SPA Laskowo*** w Jankowicach oraz innowacyjny Hotel Arena Tychy Spa & Wellness.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij