Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Obiekty konferencyjne w Gdynia

Gdynia roczne przyciąga tysiące turystów. Ze względu na magiczny morski klimat, organizowanych jest tam również mnóstwo spotkań biznesowych. Aby pomóc w wyborze ... (czytaj więcej)

odpowiedniego zakwaterowania, portal MojeKonferencje.pl stworzył bazę najlepszych obiektów szkoleniowych. Prezentowane hotele konferencyjne zapewniają warunki o jakich marzy niejeden reprezentant firmy. Goście liczyć mogą na profesjonalną obsługę. Wykwalifikowany personel udziela niezbędnej pomocy bez względu na porę dnia, czy też nocy, co przyczynia się do odczuwalnego komfortu. Klienci zza granicy nieustannie chwalą pracowników obiektów za doskonałą znajomość języka angielskiego. Łatwość wzajemnego zrozumienia znacznie ułatwia wypoczynek oraz wpływa na pozytywny przebieg spotkań. Sale konferencyjne w Gdyni posiadają systemy ścian przesuwnych, co czyni je niezwykle elastycznymi. Daje to możliwość zaplanowania eventu na ogromną skalę. Kameralne negocjacje coraz częściej odbywają się w hotelowych restauracjach. Wpływa na to przyjemna atmosfera jaka panuje w pomieszczeniach oraz przepyszne dania. Podczas konsumpcji potencjalni inwestorzy są zadowoleni, a co za tym idzie, bardziej skłonni do współpracy.

Liczba znalezionych obiektów: 40

Impet

Miasto: Gdynia

Typ obiektu:
Inne

Maks. pojemnośc sali: 22

Zlokalizowany w gdyńskiej dzielnicy willowej obiekt wyposażony jest w nowoczesną salę konferencyjną, która jest dogodnym miejscem na szkolenia, czy spotkania biznesowe ...

Obiekty konferencyjne w okolicy: Gdynia

Aktualności

1.03.2017

W Gdyni otwarto nowy oddział Deli Catering

Deli Catering zrobiła kolejny krok w celu umacniania pozycji lidera na krajowym rynku usług cateringowych. Marka otworzyła swój nowy oddział w Gdyni. Towarzyszyła temu impreza, która odbyła się 16 lutego.

27.10.2015

Nowy butikowy hotel z pomysłem w Gdyni

Gdzieś w Gdyni, nieopodal zaczarowanego parku, znajduje się hotel, w którym nawet najwięksi racjonaliści odpłyną do świata baśni. Quadrille Conference & SPA zaprasza na podróż do krainy czarów!

Po udanych dyskusjach na tle zawodowym, warto zrobić sobie chwilę przerwy i wybrać się do miasta. Podstawowym atutem Gdyni jest malownicza plaża. Unoszący się w powietrzy jod, działa kojąco oraz leczniczo. Siadając na ... (czytaj więcej)

piaszczystej plaży z łatwością można się odprężyć i puścić wodze fantazji. Wsłuchując się w dźwięk rozbijających się o brzeg fal, można również błyskawicznie zapomnieć o wszelkich problemach. Będąc w Gdyni wskazane jest również, by odwiedzić takie miejsca jak Oceanarium, gdzie podziwiać można różnorodne okazy ryb. Polecana jest także wycieczka na molo. Stanowi ono miejsce idealne na randkę. Romantyczne zachody słońca na długo pozostają w pamięci i poruszają serca. Wszystko to wpływa na rosnącą popularność obiektów konferencyjnych w Gdyni. Turyści, którzy choć raz zdecydowali się w nich zatrzymać, bardzo chętnie powracają. Bez względu na cel podróży, warto zapoznać się z prezentowanymi na serwisie ośrodkami szkoleniowymi. Zapewniają one nocleg jaki zadowoli nawet najbardziej wybrednego klienta. Wypoczywający goście są pełni i energii, a co za tym idzie, dużo efektywniejsi. To istotne zarówno podczas planowanych spotkań, jak i aktywnych wakacji.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".