Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Obiekty konferencyjne w Katowice

Katowice stanowią świetny wybór dla każdego przedsiębiorcy, którego wysokie ambicje powodują również ogromne wymagania. Portal MojeKonferencje.pl stworzył bazę 36 ... (czytaj więcej)

obiektów, które zaspokajają nawet najbardziej wybredne gusta i przyczyniają się do wielu awansów. Wykwalifikowany personel dba o potrzeby gości i gwarantuję obsługę na poziomie międzynarodowym. Stolica województwa śląskiego charakteryzuje się dynamicznym rozwojem. Obiekty konferencyjne nieustannie poszerzają swoje oferty, a władze miasta dbają o urozmaicone atrakcje turystyczne. Miasto określić można krótko przedrostkiem „naj”. Właśnie w Katowicach znajduje się największa polska katedra, jaką jest Archikatedra Chrystusa Króla oraz najoryginalniejsza hala widowiskowo-sportowa Spodek. Miejsca te stanowią symbol miasta zarówno w kraju, jak i za granicą. Reprezentanci świata biznesu chwalą miasto ze względu na ogromne możliwości w zakresie realizacji spotkań o charakterze zawodowym. W Katowicach gościło mnóstwo cenionych prelegentów. Z przyjemnością przybywają oni do miasta ze względu na dobrą opinię, jaką cieszą się dostępne sale szkoleniowe. Są one nie tylko funkcjonalne, ale również niezwykle estetyczne.

Hotel Bytom*** Prime - sale od 1 zł
Hotel Bytom*** Prime - sale od 1 zł

Katowice

Zobacz
Liczba znalezionych obiektów: 64

Aktualności

18.01.2017

Hotel Courtyard by Marriott Katowice

W wieżowcu Altus w Katowicach otworzy się nowy Hotel Courtyard by Marriott. Budynek zlokalizowany jest w centrum miasta, dlatego jest idealnym miejscem zarówno dla turystów, jak i organizację wydarzeń biznesowych.

28.09.2016

Forum Kongresowe przy katowickim Best Western Premier Hotel Forum już otwarte

W Katowicach powstała nowa przestrzeń konferencyjna dla klientów biznesowych Best Western.

28.09.2016

Hotel Diament Katowice

Hotel Diament Katowice to 5-kondygnacyjny budynek, który powstanie na działce przy ul. Dworcowej 1, tuż obok Hotelu Diament Plaza.

22.09.2016

Nowe miejsce na hotelowej mapie Katowic

Znajdujący się przy ul. Sokolskiej, w samym centrum Katowic, nowy hotel sieci B&B z dniem 15 września zaczął przyjmować swoich pierwszych gości.

Doświadczenia architekci zadbali, aby wyróżniały się one na tle innych miast. Bezbłędnie spełnili oni zadanie, jakim było stworzenie wnętrz pięknych, a zarazem nie odwracających uwagi gości od prezentowanych treści. Połączenie ... (czytaj więcej)

skromności ze strojnością stanowi nie lada wyzwanie, jednak sale konferencyjne w Katowicach udowadniają, że jest to możliwe. Godne uwagi są również znakomite restauracje. Odbywa się w nich wiele imprez okolicznościowych. Pary młode bez obaw oddają w ręce pracowników katowickich obiektów szkoleniowych organizację jednego z najważniejszych dni w ich życiu. Personel staje na wysokości zadania i realizuje spektakularne eventy. Szefowie kuchni przygotowują potrawy wyłącznie ze składników najlepszej jakości, gwarantując tym prawdziwą ucztę smaków. Szukając miejsca idealnego na organizację eventu, warto zapoznać się ze stworzoną przez serwis listą obiektów. Pomoże ona podjąć dobrą decyzję w krótkim czasie. Prezentowane hotele konferencyjne zapewniają gościom mnóstwo udogodnień, takich jak WiFi, parking oraz sejfy, w których trzymać można ważne dokumenty. Ogromny komfort pobytu przyczynia się do rosnącej popularności miasta oraz jego okolic.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".