Hotel Ostaniec
Szybkie wyszukiwanie

Obiekty konferencyjne w Katowice

Katowice stanowią świetny wybór dla każdego przedsiębiorcy, którego wysokie ambicje powodują również ogromne wymagania. Portal MojeKonferencje.pl stworzył bazę 36 ... (czytaj więcej)

obiektów, które zaspokajają nawet najbardziej wybredne gusta i przyczyniają się do wielu awansów. Wykwalifikowany personel dba o potrzeby gości i gwarantuję obsługę na poziomie międzynarodowym. Stolica województwa śląskiego charakteryzuje się dynamicznym rozwojem. Obiekty konferencyjne nieustannie poszerzają swoje oferty, a władze miasta dbają o urozmaicone atrakcje turystyczne. Miasto określić można krótko przedrostkiem „naj”. Właśnie w Katowicach znajduje się największa polska katedra, jaką jest Archikatedra Chrystusa Króla oraz najoryginalniejsza hala widowiskowo-sportowa Spodek. Miejsca te stanowią symbol miasta zarówno w kraju, jak i za granicą. Reprezentanci świata biznesu chwalą miasto ze względu na ogromne możliwości w zakresie realizacji spotkań o charakterze zawodowym. W Katowicach gościło mnóstwo cenionych prelegentów. Z przyjemnością przybywają oni do miasta ze względu na dobrą opinię, jaką cieszą się dostępne sale szkoleniowe. Są one nie tylko funkcjonalne, ale również niezwykle estetyczne.

Hotel Bytom*** Prime - sale od 1 zł
Hotel Bytom*** Prime - sale od 1 zł

Katowice

Zobacz
Holiday Inn Dąbrowa Górnicza
Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

Katowice

Zobacz
Hotel Natura Residence**** Business&SPA
Hotel Natura Residence**** Business&SPA

Siewierz

Zobacz
Liczba znalezionych obiektów: 57

Obiekty konferencyjne w okolicy: Katowice

Aktualności

clock-ico-img14.04.2016

Event katalog 2016/2017 już niebawem

Dziś już wiadomo, że najnowsze wydanie pobije rekord poprzedniego. Kolejna odsłona rocznika będzie obszerniejsza, wzbogacona o oferty nowych atrakcji eventówych, obiektów czy dostawców różnorodnych usług związanych z branżą.

clock-ico-img14.04.2016

Mazurkas Catering 360 dla Komatsu Poland

18 marca br. załoga Mazurkas Catering 360 zapewniła obsługę cateringową podczas uroczystego otwarcia nowego oddziału firmy Komatsu Poland w Mysłowicach.

clock-ico-img8.03.2016

Q Hotels po raz pierwszy na Górnym Śląsku

Nowy obiekt sieci powstanie niebawem w Katowicach. Obecnie do Q Hotels należą dwa czterogwiazdkowe hotele w Krakowie, jeden czterogwiazdkowy hotel we Wrocławiu oraz także czterogwiazdkowy obiekt w Gdańsku.


clock-ico-img25.02.2016

Mazurkas Catering 360° i 6,5 tys. Gości w Katowicach

W lutym br. Mazurkas Catering 360° obsłużył dwie imprezy targowe w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Firma zapewniła catering dla ponad 6,5 tys. osób.

Doświadczenia architekci zadbali, aby wyróżniały się one na tle innych miast. Bezbłędnie spełnili oni zadanie, jakim było stworzenie wnętrz pięknych, a zarazem nie odwracających uwagi gości od prezentowanych treści. Połączenie ... (czytaj więcej)

skromności ze strojnością stanowi nie lada wyzwanie, jednak sale konferencyjne w Katowicach udowadniają, że jest to możliwe. Godne uwagi są również znakomite restauracje. Odbywa się w nich wiele imprez okolicznościowych. Pary młode bez obaw oddają w ręce pracowników katowickich obiektów szkoleniowych organizację jednego z najważniejszych dni w ich życiu. Personel staje na wysokości zadania i realizuje spektakularne eventy. Szefowie kuchni przygotowują potrawy wyłącznie ze składników najlepszej jakości, gwarantując tym prawdziwą ucztę smaków. Szukając miejsca idealnego na organizację eventu, warto zapoznać się ze stworzoną przez serwis listą obiektów. Pomoże ona podjąć dobrą decyzję w krótkim czasie. Prezentowane hotele konferencyjne zapewniają gościom mnóstwo udogodnień, takich jak WiFi, parking oraz sejfy, w których trzymać można ważne dokumenty. Ogromny komfort pobytu przyczynia się do rosnącej popularności miasta oraz jego okolic.

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".